"Особливо акцентую": Британський експерт назвав найбільшу небезпеку для України у війні з Росією

Британський експерт назвав найбільшу небезпеку для України у війні з Росією

Найбільшою небезпекою для України у війні з російськими окупантами є надання ворогу часу, оскільки його РФ використає для посилення своїх можливостей. Таку думку в ефірі телеканалу "Еспресо" висловив британський експерт, полковник у відставці Глен Грант, передають Патріоти України.

"На початку війни людські ресурси регулярної армії РФ залишали бажати кращого. Але зараз, схоже, відбувається те, що російська армія засвоює уроки та вдосконалюється. Вони все ще використовують призовників та інших як гарматне м'ясо. Але якщо говорити про солдатів регулярної армії, вони постійно стають кращими. І я б навіть сказав, що в деяких сферах вони засвоюють уроки та змінюються швидше, ніж українські війська, що дуже тривожно", – заявив Грант.

За його словами, багато російських солдатів використовують гвинтівки часів Першої світової та стару техніку через брак озброєння. Проте навіть стара гармата здатна багато на що. Крім того, за прогнозом британського експерта, на Росію чекає серйозний дефіцит фахівців, які знають, як користуватися танками, бронетехнікою – проблеми з цим виникли вже зараз.

"Якщо Україна зможе тримати їх під своїм тиском, вони кращими не стануть. Найнебезпечніше для України – давати Росії час. Адже щоразу, коли ви даєте Росії час, вони стають кращими. Тож з моменту контрнаступу і до кінця війни, їх слід тримати в лещатах, без можливості переводити дух. Адже відновлюються вони тому, що у них багато чого є. У них є багато техніки. У них багато людей", – додав експерт.

При цьому росіянам не вистачає хороших командирів. Також є брак таких речей, як радіостанції, нічні приціли тощо.

"Їм цього все ще бракує, але не забуваймо, що в Росії також є волонтери, які підтримують їх так само як і в Україні. Ці волонтери купують необхідне для російської армії так, як це роблять українці для ЗСУ. Тому особливо акцентую, що час – це єдина річ, яку ми не повинні їм давати", – резюмував Глен Грант.

Окупанти атакували склад матеріалів ДТЕК на Дніпропетровщині

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:28

У понеділок, 2 жовтня, росіяни атакували склад матеріалів ДТЕК в Дніпропетровській області - пошкоджено обладнання. Про це пише ДТЕК, передають Патріоти України. Повідомляється, що пошкоджень зазнали кабелі, трансформатори, роз’єднувачі та інше обладна...

Раніше працювала помічницею Ківалова: Топ-менеджер "Роснафти" і шанувальниця Путіна з Вінниці отримала підозру

понеділок, 2 жовтень 2023, 20:14

Служба безпеки України повідомила про підозру топ-менеджеру "Роснафти" Тетяні Грабович. Жінка публічно підтримує збройну агресію РФ проти України. Про це повідомляє СБУ. Зазначається, що Грабович входить до складу топ-менеджменту центрального офісу "Ро...