Особливо шкодувати їх не будуть: Генерал розповів, коли в Україні чекати нових російських БТГ

Перші російські підрозділи, поповнені в рамках часткової мобілізації в РФ, можуть зайти в Україну через місяць-півтора. Про це в ефірі FREEDOM заявив генерал Ігор Романенко, передають Патріоти України.

При цьому є загроза, що до зими Росія може завести в Україну всі ці 300 тисяч солдатів. Хоча якість підготовки бойовиків залишається під питанням.

"Мобілізаційний ресурс (У Росії - ред.) до 8 мільйонів чоловік, але це цифра теж не реалістична. Всі навчання проводяться наспіх, про якість говорити не доводиться", - пояснив генерал.

Україна, в свою чергу, потребує далекобійних високоточних снарядів, БМП для піхоти, ударної авіації і танків, щоб не розгубити стратегічну ініціативу.

"Особливо шкодувати їх (росіян - ред.) не будуть, а якщо такого рівня підготовка і забезпечення, то це людей переводять в стан гарматного м'яса. Нам такий їх підхід на руку, хоча, звичайно, з великою кількістю це доводиться враховувати: наше керівництво ухвалює відповідні рішення, щоб не втратити стратегічну ініціативу і її нарощувати", - зазначив Романенко.

Це сталось не без допомоги Путіна: Зеленський очолив рейтинг найвпливовіших євреїв світу (фото)

неділя, 25 вересень 2022, 17:00

За їхніми словами, президентові України вдалося стати буквально іконою, чого досягали небагато політиків в історії. "Його стійкість і відвага стали легендарними та принесли йому порівняння з Вінстоном Черчиллем. Мало доказів того, що він справді сказав...

Окупантам не варто тягатися із "бавовною": У районі Антонівського мосту знову пролунали вибухи

неділя, 25 вересень 2022, 16:52

Окупанти намагалися полагодити Антонівський міст. Однак ворогу не вдалося навіть мінімально реалізувати свої плани. ЗСУ завдають ворогу втрат, а міст регулярно навідує "бавовна", зазначають Патріоти України. У неділю 25 вересня з'явилися повідомлення, ...