Особливості побуту представників "русского мира": У окупантів на Сумщині в одному місці були кухня, туалет і ванна

Українські військові звільнили від російських окупантів Тростянець Сумської області. Зараз у місті працюють рятувальники – розбирають завали, шукають людей і знищують залишки "руського міра", повідомляють Патріоти України.

"В одному місці у них були і кухня, і туалет, і ванна. Там, де спали, там і в туалет ходили", – розповідає рятувальник.

Їли загарбники з раковини, а по собі лишили сморід і завали сміття та бруду. Підрозділи ДСНС щодня розбирають завали житлових та комунальних будинків. Спеціалісти та їхні собаки гарно натреновані для порятунку людей і пошуку вибухових снарядів.

За словами рятувальників, людей – ні мертвих, ні живих – під зруйнованими спорудами не знаходили. Зате було багато вибухонебезпечних предметів, з якими працюють сапери.

Джерело: 24 канал

"Ніхто не вірить у наші червоні лінії": Пропагандисти Кремля влаштували істерику через передавання F-16 Україні

четвер, 1 червень 2023, 22:43

Російських пропагандистів охопила істерика через передавання винищувачів F-16 Україні, повідомляють Патріоти України. "Ніхто не вірить у наші червоні лінії, їм тепер не цікаво грати з нами", - переймаються кремлівські посіпаки, обговорюючи новини про п...

«Вагнерівцям» не вдається забратися з-під Бахмута – ЗСУ не відпускають

четвер, 1 червень 2023, 22:07

Найманці російської терористичної організації Група Вагнера все ще не вийшли з-під Бахмута, і зараз у них чергова нова дата «виведення». Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону. . Раніше ватажок Групи «Вагнер» ...