Особливий статус Донбасу: Разумков розповів, чи будуть обговорювати питання на зустрічі в Парижі

Під час зустрічі в "нормандському форматі" жодних пропозицій про особливий статус представляти не будуть.

Дмитро Разумков. Фото: УНІАН.

Питання особливого статусу Донбасу на зустрічі лідерів "нормандської четвірки" обговорюватися не буде. Про це в ефірі каналу "Україна" заявив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, передають Патріоти України.

За словами Разумкова, під час зустрічі в "нормандському форматі" жодних пропозицій про особливий статус Донбасу представляти не будуть. "Президент говорив, що після цих зустрічей (в "нормандському форматі". - Ред.). буде додаткова позиція, яка буде детальніше проговорюватися з українським суспільством і буде прийматися у Верховній Раді України", - зазначив він.

Крім того, Разумков підкреслив, що Зеленський не відходить від цих позицій. "Після повернення з нормандської зустрічі буде якісніша дискусія з цього приводу", - зазначив він. Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що Україна має продовжити термін дії закону про особливий статус Донбасу, інакше він не бачить, "про що взагалі можна говорити".

Хіти тижня. "Армянская диаспора выбрала неверную стратегию. Это будет стоить им поражения в Карабахе", - Альфред Кох

четвер, 29 жовтень 2020, 0:10

Подобатися варто було не тільки кремлівським ділкам, але й пересічним росіянам... "Дело в том, что из трех стран – посредников в урегулировании этого конфликта (США, Франция и Россия) минимальная, едва отличная от нуля вероятность вмешательства в конфл...

Якщо не можна усе "закатати в асфальт": Кабмін дозволив витрачати гроші з COVID-фонду на патріотичні серіали

середа, 28 жовтень 2020, 23:51

Коли ми думали, що уряду нас більше нічим не здивувати, він вкотре продемонстрував "винахідливість". Кабінет міністрів дозволив використовувати для реалізації окремих етапів виробництва патріотичних серіалів бюджетні гроші з "коронавірусного" фонду. Пр...