Особливий задум: Кремль розміщує в Москві ППО, щоб імітувати ракетний удар, - екс-розвідник КДБ

Кремль може імітувати українську атаку на Москву й для цього розміщує там засоби протиповітряної оборони (ППО), щоб помилково звинуватити в теракті Київ. Таку версію озвучив колишній співробітник КДБ СРСР та Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Жирнов у випуску програми "Аргумент", передають Патріоти України.

Він зазначив, що зараз Москва занадто публічно встановлює ППО, нібито для захисту від українських атак. "Це може бути для того, щоб імітувати українську атаку на Москву. Типу зіб'ють вони там пару ракет, а одна ракета якась зруйнує житловий будинок в Москві. І все це, звичайно, пройде по всіх каналах", - сказав він.

На думку екс-розвідника, демонстративне розміщення ППО в Москві з військової точки зору – справжня дурість. "Демонструвати публічно ППО - це значить розповідати ворогові про те, де стоїть захист. А якщо ви знаєте, де стоїть захист, значить ви можете по ньому вдарити або обійти його. Як правило, захист ставлять таємно", - зазначив він.

На думку Жирнова, Україні не потрібно нічого демонструвати Москві після успішних ударів по військових аеродромах в Дягілєво та Енгельсі. Кремль і без цього усвідомлює можливості України, яка ударами по стратегічній авіації створила загрозу для так званої путінської "ядерної тріади".

"Люди дуже недооцінюють те, що сталося в Дягілєво, Енгельсі. Це два аеродроми стратегічної авіації Російської Федерації. Там знаходяться стратегічні бомбардувальники, які здатні нести ядерну зброю. Ці аеродроми повинні захищатися краще, ніж Кремль", - сказав він.

Назвали умовою для закінчення війни: Окупанти в Криму розмріялися про Одесу

неділя, 26 березень 2023, 19:00

Загарбники в окупованому Криму розмріялися про захоплення Одеси. Зокрема, контроль над цим українським містом голова окупаційного "парламенту" Криму колаборант Володимир Константинов назвав однією з умов завершення війни. Про це він 26 березня сказав п...

Помстилися: В Україні ліквідували організатора котла для ЗСУ в Іловайську (фото)

неділя, 26 березень 2023, 18:29

Українські воїни ліквідували топ-офіцера армії окупантів Дмитра Лисицького, який влаштував Іловайський котел для українських захисників у 2014 році. Про ліквідацію Лисицького повідомив український військовий журналіст Юрій Бутусов. За його словами, це ...