Особливий задум: Кремль розміщує в Москві ППО, щоб імітувати ракетний удар, - екс-розвідник КДБ

Кремль може імітувати українську атаку на Москву й для цього розміщує там засоби протиповітряної оборони (ППО), щоб помилково звинуватити в теракті Київ. Таку версію озвучив колишній співробітник КДБ СРСР та Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Жирнов у випуску програми "Аргумент", передають Патріоти України.

Він зазначив, що зараз Москва занадто публічно встановлює ППО, нібито для захисту від українських атак. "Це може бути для того, щоб імітувати українську атаку на Москву. Типу зіб'ють вони там пару ракет, а одна ракета якась зруйнує житловий будинок в Москві. І все це, звичайно, пройде по всіх каналах", - сказав він.

На думку екс-розвідника, демонстративне розміщення ППО в Москві з військової точки зору – справжня дурість. "Демонструвати публічно ППО - це значить розповідати ворогові про те, де стоїть захист. А якщо ви знаєте, де стоїть захист, значить ви можете по ньому вдарити або обійти його. Як правило, захист ставлять таємно", - зазначив він.

На думку Жирнова, Україні не потрібно нічого демонструвати Москві після успішних ударів по військових аеродромах в Дягілєво та Енгельсі. Кремль і без цього усвідомлює можливості України, яка ударами по стратегічній авіації створила загрозу для так званої путінської "ядерної тріади".

"Люди дуже недооцінюють те, що сталося в Дягілєво, Енгельсі. Це два аеродроми стратегічної авіації Російської Федерації. Там знаходяться стратегічні бомбардувальники, які здатні нести ядерну зброю. Ці аеродроми повинні захищатися краще, ніж Кремль", - сказав він.

"Росія поважає територіальну цілісність України": Лавров зробив неймовірно цинічну заяву на саміті в ООН

субота, 23 вересень 2023, 23:15

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, виступаючи на саміті Генеральної асамблеї Організації об'єднаних націй, цинічно заявив, що Росія визнає цілісність та суверенітет України з 1991 року. При цьому, за словами путінського чиновника, Київ сам ...

"Поїду у Пхеньян!": Лавров в ООН назвав Захід "імперією брехні"

субота, 23 вересень 2023, 22:30

У суботу, 23 вересня, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров у своєму виступі в ООН назвав країни Заходу “імперією брехні”, а також заявив, що реалізувати мирні ініціативи України “нереально” та сказав, що поїде продовжувати переговори до Північ...