Особовий склад ворога залишив свої позиції на Запорізькому напрямку, - Генштаб

Підрозділи Сил оборони в районі населеного пункту Пологи Запорізької області успішно нанесли вогневе ураження окупантам, знищивши частину їх озброєння та військової техніки. Особовий склад ворога залишив позиції. Про це йдеться у новому зведенні Генштабу в Facebook, передають Патріоти України.

За підтримки авіації окупанти намагалися вести наступальні дії в напрямку населеного пункту Полтавка Запорізької області, але зазнали втрат і відійшли на раніше зайняті позиції.

На Південнобузькому напрямку противник веде оборону та наносить ракетні удари по військовій та цивільній інфраструктурі.

Російські окупанти не проводили наступальних дій на Криворізькому напрямку. На Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник також не проводив активних бойових дій.

Окупанти несуть значні втрати у боях з підрозділами Сил оборони України. Так, у населеному пункті Бурчак виявили розміщення понад 100 поранених військовослужбовців повітряно-десантних військ збройних сил РФ.

Поруч знаходяться споруди, схожі на намети: Журналісти CNN підтвердили справжність відео з технікою окупантів всередині ЗАЕС

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:00

У четвер, 18 серпня, в соціальних мережах з'явилося відео, на якому демонструвалася військова техніка окупантів всередині ЗАЕС. А зараз надійшло підтвердження, що ролик справжній і демонструє один з машинних залів атомної електростанції. Правда, коли с...

У "другої армії світу" нові втрати: Українські морпіхи ліквідували 16 окупантів і знищили ворожу гаубицю "МСТА-С"

п’ятниця, 19 серпень 2022, 13:42

У повідомленні наголошується, що морська піхота стійко та мужньо протистоїть російським окупантам на закріплених ділянках фронту. Так, на Донецькому напрямку морпіхи знищили шістьох осіб живої сили ворога. Крім того, артилерійські підрозділи ВМС завдав...