"Остання заява Мєдвєдєва - класика психіатрії, коли найстрашніші погрози по факту означають "СОС!" - Голобуцький

"Мєдвєдєв послався на спільну позицію світових лідерів в Давосі "Для досягнення миру Росія повинна зазнати поразки". І визнав, що завтра на саміті в Рамштайні буде узгоджено нову тактику і стратегію ЗСУ, а також узгоджено нові поставки Україні "важкого озброєння і ударних систем". Про це на власній сторінці у Facebook пише політтехнолог Олексій Голобуцький, передають Патріоти України.

"Отже, розмірковування про "наслідки ПРОГРАШУ" тут читаються буквально: кремлівська алко/геронтократія по 11-х місяцях війни визнала неминучу поразку Росії. Фактично, це був "СОС!" Мєдвєдєва (і не тільки його): "НАТО, не допусти, щоб нас прибрали в процесі поразки – інакше ми встигнемо бахнути по комусь ядерною ракетою".

Дійсно, тепер ядерний шантаж став особистим моментом для російської верхівки: вони точно знають, що на них після поразки чекає мінімум трибунал, максимум – утилізація на замовлення ображених російських еліт. І сподіваються, що НАТО допоможе їм вижити і втриматись – хоча би щоб було кому контролювати "червону кнопку".

Дарма сподіваються. Бо зараз в Росії сотні представників політичної і економічної еліти, що будуть значно поступливіші в питанні денуклеаризації і при тому не мають за собою такого шлейфу військових злочинів".


Попри заяви Пригожина: Гіркін поскаржився на великі втрати росіян у "м'ясних штурмах"

субота, 3 червень 2023, 7:30

Російський терорист Гіркін у черговий раз розкритикував російське командування за невдачі на фронті. Зокрема, він занепокоєний тим, що армія РФ знекровлена великими втратами через провальні "м'ясні штурми" і має низький бойовий дух. Про це колишній так...

США пустили у хід "важку артилерію": ЗМІ розкрили деякі деталі таємного візиту директора ЦРУ до Пекіну

субота, 3 червень 2023, 7:12

Директор ЦРУ Вільям Бернс у травні відвідав Китай для переговорів, аби підтримати зусилля Вашингтона, спрямовані на посиленні зв’язків з Пекіном. Про це з посиланням на двох співрозмовників в уряді США повідомляє Reuters. «Минулого місяця Бернс відвіда...