
Через значні втрати Кремль намагається сформувати нову партію "гарматного м’яса" для продовження боїв. Збираються відправити на війну дітей – так звану "Юнармію" з окупованого Криму, інформують Патріоти України.
Москва не має живої сили для поповнення окупаційних військ в Україні. Тому хочуть залучити в армію дітей з 17 років. Відповідний наказ вже підписав міністр оборони Росії.
У ЗСУ зауважили, що аналогічні дії здійснювала нацистська Німеччина в роки Другої світової, залучаючи до війни підлітків з "Гітлер'югенду".
Після приходу нацистів до влади вступ дітей та підлітків до "гітлерівської молоді" став обов’язковим. Коли стало зрозуміло, що Німеччина програє війну, нацисти зіткнулись з дефіцитом кадрів.
У січні 1943 року запровадили обов'язкову службу для молоді допризовного віку. Це були школярі старших класів, однак траплялись навіть 12-річні хлопчики. Дітей переконували у перемозі над ворогом, на них було легше впливати.
Бажаючи довести вірність фюреру, вони безстрашно воювали з супротивником. Діти служили у партизанських загонах, розстрілювали полонених і кидались на танки з гранатами. Наприкінці війни до армії залучили навіть дівчаток.
Дитяча мілітарна організація в Росії максимально схожа до своєї попередниці – "Гітлерюгенду". Радикальна пропагандистська робота забезпечує відданість молоді Путіну. "На черзі наступний крок кремля – використати російських підлітків у ролі "гарматного м’яса". Як і для Гітлера, діти стануть останнім оплотом Путіна напередодні краху рашистського рейху", – попередили у ЗСУ.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...