"Остановитесь, ребята, услышьте меня!": Мати російського контрактника, який повернувся з Донбасу, звернулася до військових, яких відправляють до Казахстану (відео)

У соціальних мережах обговорюють крик душі росіянки, яка виступила проти відправки російських військових до Казахстану. Жінка розповіла, що її син раніше служив у російській армії, був контрактником, якого відправили на Донбас. Згодом він став інвалідом із пошкодженням психіки і зараз контрактником ЗС РФ більше не є, передають Патріоти України.

Жінка проживає на Північному Кавказі та заявляє, що не може дивитися на відправку чергової партії російських військових за межі РФ, цього разу до Казахстану. "Я не могу молча сидеть и смотреть на все то, что творится", - заявила вона, коментуючи ситуацію в Росії.

"У меня у самой сын был контрактником и попал на войну в Украину. После этого психические расстройства. Я понимаю сейчас всех матерей, у которых есть сыновья-контрактники. Я очень понимаю это. Я вас очень прошу, как мать прошу: не воюйте против народа. Там же ваши родители, ваши дети. Я прошу вас как мать: не надо, не делайте этого. Остановитесь, ребята, услышьте меня!" - заявила жінка.

Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...