"Остановитесь, ребята, услышьте меня!": Мати російського контрактника, який повернувся з Донбасу, звернулася до військових, яких відправляють до Казахстану (відео)

У соціальних мережах обговорюють крик душі росіянки, яка виступила проти відправки російських військових до Казахстану. Жінка розповіла, що її син раніше служив у російській армії, був контрактником, якого відправили на Донбас. Згодом він став інвалідом із пошкодженням психіки і зараз контрактником ЗС РФ більше не є, передають Патріоти України.

Жінка проживає на Північному Кавказі та заявляє, що не може дивитися на відправку чергової партії російських військових за межі РФ, цього разу до Казахстану. "Я не могу молча сидеть и смотреть на все то, что творится", - заявила вона, коментуючи ситуацію в Росії.

"У меня у самой сын был контрактником и попал на войну в Украину. После этого психические расстройства. Я понимаю сейчас всех матерей, у которых есть сыновья-контрактники. Я очень понимаю это. Я вас очень прошу, как мать прошу: не воюйте против народа. Там же ваши родители, ваши дети. Я прошу вас как мать: не надо, не делайте этого. Остановитесь, ребята, услышьте меня!" - заявила жінка.

Якщо Путін вирішить знищити планету ядерною зброєю, США знищать його у бункері влучним ударом, - Яковенко

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:49

Російський опозиціонер та журналіст Ігор Яковенко переконаний, що існує два основні бар’єри на шляху ядерної війни. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України. "По-перше, Путін не самогубця. По-друге, є тверда відповідь...

"До НАТО експресом": Укрзалізниця запустила "потяг" з новим маршрутом (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:28

Укрзалізниця відреагувала на новину про те, що Україна подає заявку на вступ до НАТО в прискореному порядку та запустила новий швидкісний поїзд із напрямком руху до Альянсу. Відповідне відео з’явилося у соцмережах УЗ, передають Патріоти України. «До НА...