Остаточно перейшла на бік зла: РПЦ офіційно оголосила війну проти України "священною" і висловила територіальні претензії

Так званий “Всесвітній російський народний собор”, який очолює голова Російської православної церкви (РПЦ) патріарх Московський Кирило (Гундяєв) видав “наказ”, у якому війна в Україні називається "священною", а території України оголошені такими, що "мають увійти до зони виняткового впливу Росії". Текст цього “наказу” в середу, 27 березня опубліковано на сайті Московського патріархату.

Вказується, що документ схвалено під час соборного з'їзду у Храмі Христа Спасителя у Москві за участі ієрархів РПЦ та пов'язаних із цією церквою громадських діячів.

Там заявили, що "спеціальна військова операція", як називають в РФ війну в Україні, є "новим етапом національно-визвольної боротьби російського народу, що ведеться на землях Південно-Західної Русі проти злочинного київського режиму і колективного Заходу", а Росія та її народ "виконують місію того, хто захищає світ від натиску глобалізму і перемоги Заходу, що впав у сатанізм”.

Далі в РПЦ називають "руській мір" "духовним і культурно-цивілізаційним феноменом", що поширюється "істотно далі” державних кордонів як Російської Федерації, так і “великої історичної Росії".

У документі сказано що білоруси та українці є лише субетносами росіян, а саму РФ слід відкрити для в'їзду "мільйонів іноземців, які обстоюють традиційні цінності".

Наочніше неможливо: Макрон з мапою в руках на зустрічі з Шольцем доводив, що Україні необхідно дати право бити натівським озброєнням по росії (відео)

середа, 29 травень 2024, 7:46

Канцлер ФРН в присутності лідера Франції знов виглядав, переляканим бюргером, в не керманичем найбільшої потуги ЄС. Президент Франції Емманюель Макрон вважає, що Україні потрібно надати дозвіл бити по військових базах на території Росії західною зброєю...

Армія Путіна невдовзі вичерпає можливості наступу: Експерт дав прогноз, скільки треба протриматись ЗСУ

середа, 29 травень 2024, 7:37

Ситуацію на східному фронті в Україні важко, але можливо стабілізувати. Зокрема, з огляду на те, що після семи місяців наступу сили російської армії починають виснажуватися, особливо з урахуванням нових постачань озброєння для ЗСУ. Таку думку військови...