Остаточний перелом у війні настане після звільнення Донецька чи Луганська, - Подоляк про успіхи ЗСУ

Остаточним переломним моментом у війні стане не деокупація Криму, а звільнення Донецька або Луганська. Після цього можна буде прогнозувати, коли саме закінчаться бойові дії. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк. На його думку, контрнаступ ЗСУ на Харківському та Херсонському напрямку є не переломом а тим, що й мало відбуватися, передають Патріоти України.

"Україна показує, як вона воюватиме, як вона звільнятиме території, включно з Кримом. Це будуть абсолютно продумані стратегічно і тактично заходи на різних напрямках", – заявив Подоляк. На його думку, остаточний перелом станеться після того, як паде одне з двох ключових для Кремля міст – Донецьк чи Луганськ.

"Ось цього моменту, власне, все й закінчиться. Ми зможемо вже чітко математично прогнозувати, коли закінчиться війна. Це питання навіть не Криму, а питання Луганська та Донецька. Це надзвичайно важливо, бо навколо цих двох міст і побудовано всю цю риторику дивних суб'єктів із Російської Федерації, які розповідають про якесь бомбардування Донбасу", – пояснив радник Єрмака.

Є поранені: У Костянтинівці росіяни влучили авіабомбою в місце, де гуляли діти

субота, 30 вересень 2023, 21:44

Російські війська у суботу, 30 вересня, влучили авіабомбою КАБ-500 в житлову забудову в Костянтинівці Донецької області. Унаслідок атаки поранень зазнала дитина, інформують Патріоти України. Як повідомляє Донецька обласна прокуратура, близько 16:00 оку...

Великий ризик? Окупанти посилюють тиск і готують поле бою на Куп'янському напрямку, - розвідка Естонії

субота, 30 вересень 2023, 21:23

Окупаційні війська РФ збільшують тиск на Куп'янському напрямку і формують там поле бою. Зокрема, вони знищили міст через річку Оскол. Ситуація на лінії Лиман - Куп'янськ залишається складною, але Збройні сили України її контролюють. Як передає ERR, про...