"От, йолкі...": Як нардепи намагалися пригадати прізвища міністрів (відео)

Багато хто із депутатів не зміг назвати нових членів уряду.

Народні депутати Верховної Ради України відповіли на питання журналістів, а мережу накрила хвиля сміху, повідомляють Патріоти України.

У відео показали, як нардепи згадували імена нових міністрів, яких призначив на посаду президент Володимир Зеленський. Парламентарії давали різні відповіді, але деякі особливо відзначилися. Один з депутатів зізнався, що у нього є шпаргалка.

Депутат Зеленського і комік Роман Грищук не пам'ятав ім'я міністра охорони здоров'я. Також і багато хто не зміг назвати нових членів уряду. Депутат, шоумен, і ресторатор Микола Тищенко сказав журналістці: "А хто ви така, щоб мене перевіряти?". Користувачі мережі посміялися над відповідями депутатів.

Перший бій за ДАП

четвер, 28 травень 2020, 7:10

У перших числах квітня 2014 року з’явилася реальна загроза початку бойових дій на Донбасі. У Луганську взяли штурмом управління СБУ, у Донецьку проголосили маріонеткову республіку. Українські військові почали займати стратегічні об’єкти в Донецькій та ...

Режим Зеленського швидко перероджується в диктатуру путінського ґатунку: Війну з музеями не вів навіть Янукович

четвер, 28 травень 2020, 6:08

Якщо громадське суспільство не знайде в собі сил об'єднатись в протидії цим тенденціям, невдовзі всіх, хто матиме іншу думку, ніж на Банковій, будуть пробувати запроторити за грати чи вичавити з країни. Друзі, хочу поділитись своїм виступом в телеефірі...