От так сюрприз: Бойовики "ІДІЛ" захопили українські БТР-3 та БТР-4

Бойовики «ІДІЛ» захопили в Нігерії бронетранспортер БТР-4 українського виробництва, повідомляють Патріоти України з посиланням на Twitter акаунт El Druso.

Бронетехніку захопили у результаті засідки бойовиків «Ісламської держави» в Майонку. Подальша доля трофею не відома.

Разом з виготовленим в Україні бронетранспортером, ісламісти захопили 2 броньовані машини Isotrex, які Обєднані Арабські Емірати продали Нігерії.

Бронемашини Isotrex захоплені бойовиками «ІДІЛ»

Цього місяця у мережі з'явились фото знищених інших зразків бронетехніки урядових військ Нігерії придбаних в Україні це бронетранспортери БТР-3:

 Бронетранспортери БТР-3 захоплені бойовиками у Нігерії  Бронетранспортери БТР-3 захоплені бойовиками у Нігерії  Бронетранспортери БТР-3 захоплені бойовиками у Нігерії

Нігерія стала першим великим замовником БТР-3 українського виробництва – нігерійській армії в 2006-2007 роках були поставлені 47 машин цього типу, а у лютому 2013 року для федеральної поліції Нігерії були відвантажені чотири бронетранспортера БТР-3Е.

Бронетранспортери БТР-3 виготовлені для федеральної поліції Нігерії

У числі поставлених 47 одиниць були 30 лінійних БТР-3УН (з одномісними баштами з 12,7-мм кулеметом НСВТ), шість командно-штабних машин БТР-3УК, чотири броньовані ремонтно-евакуаційні машини БТР-3УР і сім БТР-3Е (озброєних 14,5-мм кулеметами КПВТ).

"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $ 2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...