Отака обіцяна "амністія" ісламістів афганцям: Таліби під вигуки "Аллаху Акбар" відрізали полоненому солдатові голову і зняли це на відео

Група талібів відрізала голову афганському солдату і зняла це на відео, вигукуючи "Алллаху Акбар" ( "Бог великий"). Шість озвірілих ісламістів тримали вогнепальну зброю, а інший стискав два закривавлені ножі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Mirror.

Вважається, що жертва - афганський солдат, оскільки форма жертви темно-зелена - подібна до тієї, яку США надали армії Афганістану.

"Стріляйте в нього! Він повинен виглядати розстріляним!", - сказав ватажок угруповання в кінці відео, вказуючи про свій намір приховати смерть солдата шляхом обезголовлювання.

Відео викликає значні питання з приводу обіцянок талібів міжнародній спільноті, що вони запропонують амністію бійцям урядової армії.

Кадри з обезголовлюванням з'явилися на світ лише через кілька днів після того, як бойовики "Талібану" стратили Рохулла Азізі, брата Амрулли Салеха - колишнього першого віце-президента Афганістану і одного з керівників афганського опору талібам.

"Я хотів би запевнити міжнародне співтовариство, включно зі Сполученими Штатами, що ніхто не постраждає. Ми не хочемо ні внутрішніх, ні зовнішніх ворогів", - заявляв кілька тижнів тому представник "Талібану" Забіхулла Моджахед.

"У Стамбулі росіяни казали, що готові вивести війська на позиції 23 лютого": Арестович зробив несподівану заяву

понеділок, 15 серпень 2022, 22:53

Україна та Росія у березні провели переговори у Стамбулі. Тоді Росія буцімто заявила, що була готова відвести свої війська на позиції станом на 23 лютого. Відповідну заяву зробив позаштатний радник глави Офісу Президента Олексій Арестович, передають Па...

Окупанти не можуть вийти на адмінкордони Донеччини й Луганщини: чому перенесли псевдореферендум в "ЛНР".

понеділок, 15 серпень 2022, 22:48

На мій погляд, основним театором військових дій найближчим часом буде саме Донецький напрямок. Це в першу чергу пов'язано з виконанням окупаційною армією другого етапу так званої "спецоперації". Триває сто шістдесят восьма доба героїчного протистояння ...