Отака обіцяна "амністія" ісламістів афганцям: Таліби під вигуки "Аллаху Акбар" відрізали полоненому солдатові голову і зняли це на відео

Група талібів відрізала голову афганському солдату і зняла це на відео, вигукуючи "Алллаху Акбар" ( "Бог великий"). Шість озвірілих ісламістів тримали вогнепальну зброю, а інший стискав два закривавлені ножі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Mirror.

Вважається, що жертва - афганський солдат, оскільки форма жертви темно-зелена - подібна до тієї, яку США надали армії Афганістану.

"Стріляйте в нього! Він повинен виглядати розстріляним!", - сказав ватажок угруповання в кінці відео, вказуючи про свій намір приховати смерть солдата шляхом обезголовлювання.

Відео викликає значні питання з приводу обіцянок талібів міжнародній спільноті, що вони запропонують амністію бійцям урядової армії.

Кадри з обезголовлюванням з'явилися на світ лише через кілька днів після того, як бойовики "Талібану" стратили Рохулла Азізі, брата Амрулли Салеха - колишнього першого віце-президента Афганістану і одного з керівників афганського опору талібам.

"Я хотів би запевнити міжнародне співтовариство, включно зі Сполученими Штатами, що ніхто не постраждає. Ми не хочемо ні внутрішніх, ні зовнішніх ворогів", - заявляв кілька тижнів тому представник "Талібану" Забіхулла Моджахед.

У Дніпрі знайшли тіло загиблого чоловіка, кількість жертв в області зросла, - очільник ОВА

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:53

Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив, що в Дніпрі знайшли тіло ще одного загиблого чоловіка. Таким чином кількість жертв російської атаки в області зросла до восьми, інформують Патріоти України. «Третій загиблий у Дніпрі. Рятувальники ви...

Трамп заявив, що для США важливе виживання України, і розкритикував європейців за... недостатню допомогу

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:41

Колишній президент США Дональд Трамп, який у 2024 році також бере участь у виборчій кампанії, у своїй соцмережі Truth Social поставив запитання, "чому Європа не дає більше грошей на допомогу Україні", передають Патріоти України. "Чому Сполучені Штати в...