Отакий герой: Подоляк заявив, що держперевороту вдалося уникнути завдяки Зеленському

Радник голови офісу президента Михайло Подоляк пояснив, чому не стався державний переворот, про можливість якого попереджав Володимир Зеленський. Про це він розповів у коментарі ЛIГА.net, зазначають Патріоти України.

“Завдяки розпочатій президентом дискусії про те, у що намагаються втягнути окремих наших дуже впливових громадян, політичний настрій у суспільстві явно почав змінюватися. З’явилися очевидні питання до якості окремих медійних майданчиків, які явно займаються пропагандою”, – сказав він.

Разом з тим Подоляк зазначив, що з’явилося більше уваги до можливих негативних сценаріїв для України, до можливих деструктивних дій олігархів і пов’язаних з ними політиків і організацій, до можливих агресивних кроків з російського боку.

Радник глави ОП додав, що для суттєвої частини старих політичних еліт важливою є саме Спроба зберегти старий тип держави — корупційний, клановий, олігархічний.

  • Під час прес-марафону 26 листопада Володимир Зеленський заявив про підготовку державного перевороту, до якого може бути причетний Рінат Ахметов.

Додому не довезли: У ліквідованих на Херсонщині окупантів знайшли жіночі прикраси та годинники, вкрадені у місцевих жителів. (фото)

субота, 2 липень 2022, 7:44

Військовослужбовці 60-ї окремої піхотної бригади ЗСУ провели успішний наступ та звільнили селище Потьомкіне, що на Херсонщині. Під час зачистки селища українські бійці знайшли в речах мертвих російських десантників цінні речі, силоміць відібрані в укра...

Фактор лендлізу: Експерт назвав місяць, коли Путін намагатиметься завершити війну в Україні

субота, 2 липень 2022, 7:30

Росія, ймовірно, припинить війну в Україні вже восени, коли наша держава почне отримувати зброю від США по лендлізу. Пр це сказав політолог Микола Давидюк у коментарі "24 каналу", передають Патріоти України. Експерт переконаний, що РФ спробує вийти з У...