Оточені з трьох сторін Росією та її васалами: "Лукашенко вибрав Росію, і тепер ризики для України "починають зашкалювати", - Кулеба

До протяжного кордону з державою-агресором, ОРДЛО, Кримом, Придністров'ям додається більше 1000 км раніше більш-менш дружньої Білорусі

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в етері програми "Свобода слова Савіка Шустера" висловився щодо таємної інавгурації Олександра Лукашенка, зазначають Патріоти України.

"Олександр Лукашенко зробив свій вибір. Він вибрав Росію, Володимира Путіна. А це означає конфронтацію. І тому ми, коли дивимося на ситуацію в Білорусі, ми не керуємося "А давайте, щоб ми в новини потрапили з заголовком, щоб нас теж побачили". Ми зважуємо всі ті ризики, які зміцнення позицій Росії в Білорусі несе для України. І ми розуміємо, що якщо Олександр Лукашенко вибрав Росію, то ризики для нас починають зашкалювати. І відповідно до цього ми будуємо своє ставлення до нього.

Зараз на столі є пропозиція про посередництво (між протестуючими та самопроголошеною адміністрацією Лукашенко — ред/) від найбільш нейтрального посередника, якого можна уявити. Це ОБСЄ. Чинне албанське головування в ОБСЄ, майбутнє шведське, дві дуже збалансовані нейтральні країни, запропонували своє посередництво. Теж тиша", - заявив пан Кулеба.

Голова МЗС підкреслив, що Україна в ситуації, що склалася повинна керуватися своїми національними інтересами, такими, як безпека, економіка та права її громадян в Білорусі.

Пряма мова: "Україна в цій ситуації повинна керуватися виключно своїми національними інтересами. Це безпека, це економіка і це права наших громадян, які є на території Білорусі. На жаль, Олександр Лукашенко зробив свій вибір, і коли його вибір став для нас остаточним, а цей вибір - Росія, ми зайняли ту позицію, яку займаємо зараз: чітку, жорстку, але не щодо білоруського народу. Білоруський народ завжди буде для нас дружнім, і ми завжди будемо робити все, що в наших силах, щоб йому допомагати".

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.

З архіву ПУ. Зеленський не усвідомлює, що коїть: "Їх спіймали на гачок, приманкою був обмін", - екс-спецпредставник України в Мінську Безсмертний про підписання "формули Штайнмаєра"

субота, 24 жовтень 2020, 10:00

За словами дипломата, щоб робити остаточні висновки щодо змісту документу, треба отримати його повний текст. Водночас, за його даними, під час переговорів туди внесли певні "додатки", які ще не були озвучені. Втім, каже Безсмертний, все це не має особл...