"Оточення впевнене, що він обере найгірший": У Путіна є кілька сценаріїв щодо захоплених українських територій

Російський диктатор Володимир Путін розглядає кілька варіантів подальших дій у війні проти України після проведення фейкових "референдумів" на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, глава Кремля має вибір із трьох варіантів. При цьому в оточенні Путіна впевнені, що він вибере найскладніший. Про це пише Telegram-канал "Генерал СВР", який ведуть від імені колишнього генерала російської Служби зовнішньої розвідки (СЗР) і який публікує нібито інсайдерську інформацію з Кремля, передають Патріоти України.

Згідно з інсайдерською інформацією, Путін може незабаром "проголосити" Херсонську, Запорізьку, Донецьку та Луганську області "частиною" Росії. Після цього диктатор може розпочати так звану "контртерористичну операцію зі звільнення непідконтрольних територій".

Водночас, джерела повідомляють, що президент РФ може визнати підсумки фейкових "референдумів", але прохання увійти до складу Росії розглянути після "звільнення" всіх територій в адміністративних межах.

Також інсайдери не відкидають, що диктатор може "приєднати" до РФ Луганську область, а Донецьку, Запорізьку та Херсонську після того, як російські окупанти спробують захопити ці регіони в адміністративних кордонах.

"В оточенні Путіна немає особливих ілюзій щодо вибору президента, всі вважають, що він обере найгірший варіант, та ще й посилить його якимось ідіотським доповненням", – пише Telegram-канал.

Скандал з ''пунктами незламності'' у Києві: Кличко відкинув закиди Зеленського і "слуг" в профанації, звинувативши президента і його оточення в недостойних маніпуляціях

понеділок, 28 листопад 2022, 0:30

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в місті відкрито понад 430 пунктів обігріву, і всі вони працюють, що можна перевірити за мапою на сайті міста. Пряма мова: "Адреси всіх пунктів є на карті, що розміщена на офіційному сайті нашого міста. Журналісти м...

"Він вже дорослий...": Посол Росії у Великобританії дивно пояснив, чому його син не воює

неділя, 27 листопад 2022, 23:15

Надзвичайний посол РФ у Великобританії Андрій Келін відповів, чому його син не був призваний під час часткової мобілізації, передають Патріоти України. Як він заявив в інтерв'ю ВВС, причина в тому, що у нього є власна родина. "Мій син уже дорослий. У ...