
Віл Мірзаянов — один із розробників отрути «Новачок» — вибачився перед російським опозиціонером Олексієм Навальним, який постраждав від отруєння цією речовиною, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
«Приношу свої глибокі вибачення Навальному за те, що я брав участь у цьому злочинному бізнесі — розробці цієї речовини, якою він отруївся», — сказав він в ефірі телеканалу «Дождь» 19 вересня.
Мірзаянов, який з 1995 року мешкає у США, розповів, що після того, як йому з колегами вдалося винайти «Новачок», він присвятив все своє життя боротьбі проти застосування бойових отрут. Учений-хімік розповів, що у 1993 році він зустрічався з чоловіком, який пережив отруєння «Новачком». Його симптоми були схожими на ті, які описав Навальний.
«Схожі всі симптоми. Він подолав, вижив. Мабуть, Навальному доведеться набратися терпіння. Але врешті він має бути здоровий», — сказав Мірзаянов, додавши, що на відновлення Навальному може знадобитися до року.
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...
. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...