Отруєння Навального: Розробник "Новачка" вибачився перед російським опозиціонером

Мірзаянов, який з 1995 року мешкає у США, розповів, що після того, як йому з колегами вдалося винайти «Новічок», він присвятив все своє життя боротьбі проти застосування бойових отрут.

Віл Мірзаянов

Віл Мірзаянов — один із розробників отрути «Новачок» — вибачився перед російським опозиціонером Олексієм Навальним, який постраждав від отруєння цією речовиною, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

«Приношу свої глибокі вибачення Навальному за те, що я брав участь у цьому злочинному бізнесі — розробці цієї речовини, якою він отруївся», — сказав він в ефірі телеканалу «Дождь» 19 вересня.

Мірзаянов, який з 1995 року мешкає у США, розповів, що після того, як йому з колегами вдалося винайти «Новачок», він присвятив все своє життя боротьбі проти застосування бойових отрут. Учений-хімік розповів, що у 1993 році він зустрічався з чоловіком, який пережив отруєння «Новачком». Його симптоми були схожими на ті, які описав Навальний.

«Схожі всі симптоми. Він подолав, вижив. Мабуть, Навальному доведеться набратися терпіння. Але врешті він має бути здоровий», — сказав Мірзаянов, додавши, що на відновлення Навальному може знадобитися до року.

Проти скреп: США провели секретні навчання у Німеччині

субота, 24 жовтень 2020, 18:26

Під час навчання було відпрацьовано об’єднання союзних держав на суші, морі, повітрі, кібер- і космічному просторі у разі конфлікту. Як зазначається, тренування Austere Challenge 2021 тривало протягом тижня. За словами директора по навчаннях та оцінці ...

COVID-19 підкрався непомітно: У Віталія Кличка виявили коронавірус

субота, 24 жовтень 2020, 18:12

Мер Києва заявив, що продовжить працювати віддалено. У суботу, 24 жовтня, київський міський голова Віталій Кличко отримав позитивний тест на COVID-19. Про це столичний мер повідомив на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України. "Коронавірус п...