
Слідчі заочно оголосили підозру колишній старшій інспекторці сектору кадрового забезпечення Куп'янського районного відділу поліції Головного управління Нацполіції в Харківській області, яка працювала у псевдоохоронному органі російських окупантів, інформують Патріоти України.
Як установило слідство, під час окупації селища Шевченкове експоліцейська влаштувалася працювати "исполняющей обязанности инспектора отделения по работе с личным составом" у так званому "УВД ВГА Харьковской области".
"За час роботи псевдоінспекторка встигла отримати в управління від керівника незаконного правоохоронного органу автомобіль "УАЗ "ПАТРИОТ", — розповіли у прокуратурі.
Пізніше жінка обійняла іншу посаду — "старшего оперуполномоченного группы уголовного розыска пункта полиции №2". Вона також працювала у Шевченковому. За місяць роботи експоліцейській заплатили 43 000 рублів зарплати, наступного місяця її заробіток склав 45 000 рублів.
Підозру жінці сформували за ч. 7 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...