Отримала автівку від окупантів: На Харківщині судитимуть поліцейську-зрадницю (фото)

Слідчі заочно оголосили підозру колишній старшій інспекторці сектору кадрового забезпечення Куп'янського районного відділу поліції Головного управління Нацполіції в Харківській області, яка працювала у псевдоохоронному органі російських окупантів, інформують Патріоти України.

Як установило слідство, під час окупації селища Шевченкове експоліцейська влаштувалася працювати "исполняющей обязанности инспектора отделения по работе с личным составом" у так званому "УВД ВГА Харьковской области".

"За час роботи псевдоінспекторка встигла отримати в управління від керівника незаконного правоохоронного органу автомобіль "УАЗ "ПАТРИОТ", — розповіли у прокуратурі.

Пізніше жінка обійняла іншу посаду — "старшего оперуполномоченного группы уголовного розыска пункта полиции №2". Вона також працювала у Шевченковому. За місяць роботи експоліцейській заплатили 43 000 рублів зарплати, наступного місяця її заробіток склав 45 000 рублів.

Підозру жінці сформували за ч. 7 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України.

Концерті Кобзона не зібрав аншлагу: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 9 червня

понеділок, 9 червень 2025, 8:05

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 09.06.25 орієнтовно склали:

Єльцин бив Наїну до синців, а Путін знущався з дружини, яка ридала: Спливли приголомшливі факти про президентів-садистів

понеділок, 9 червень 2025, 7:23

Сімейне життя президента Франції Еммануеля Макрона наприкінці травня опинилося в епіцентрі пильної уваги після того, як він нібито публічно дістав ляпас від своєї дружини Бріжит Макрон на виході з літака у В'єтнамі. Представник Єлисейського палацу тоді...