
Слідчі заочно оголосили підозру колишній старшій інспекторці сектору кадрового забезпечення Куп'янського районного відділу поліції Головного управління Нацполіції в Харківській області, яка працювала у псевдоохоронному органі російських окупантів, інформують Патріоти України.
Як установило слідство, під час окупації селища Шевченкове експоліцейська влаштувалася працювати "исполняющей обязанности инспектора отделения по работе с личным составом" у так званому "УВД ВГА Харьковской области".
"За час роботи псевдоінспекторка встигла отримати в управління від керівника незаконного правоохоронного органу автомобіль "УАЗ "ПАТРИОТ", — розповіли у прокуратурі.
Пізніше жінка обійняла іншу посаду — "старшего оперуполномоченного группы уголовного розыска пункта полиции №2". Вона також працювала у Шевченковому. За місяць роботи експоліцейській заплатили 43 000 рублів зарплати, наступного місяця її заробіток склав 45 000 рублів.
Підозру жінці сформували за ч. 7 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...