
Слідчі заочно оголосили підозру колишній старшій інспекторці сектору кадрового забезпечення Куп'янського районного відділу поліції Головного управління Нацполіції в Харківській області, яка працювала у псевдоохоронному органі російських окупантів, інформують Патріоти України.
Як установило слідство, під час окупації селища Шевченкове експоліцейська влаштувалася працювати "исполняющей обязанности инспектора отделения по работе с личным составом" у так званому "УВД ВГА Харьковской области".
"За час роботи псевдоінспекторка встигла отримати в управління від керівника незаконного правоохоронного органу автомобіль "УАЗ "ПАТРИОТ", — розповіли у прокуратурі.
Пізніше жінка обійняла іншу посаду — "старшего оперуполномоченного группы уголовного розыска пункта полиции №2". Вона також працювала у Шевченковому. За місяць роботи експоліцейській заплатили 43 000 рублів зарплати, наступного місяця її заробіток склав 45 000 рублів.
Підозру жінці сформували за ч. 7 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...