
51-річна чиновниця з Дворічної під час окупації отримала підвищення, інформують Патріоти України.
Як встановили слідчі прокуратури, до війни жінка працювала спеціалісткою відділу житлового господарства, містобудування, архітектури та власності Дворічанської селищної ради Куп‘янського району.
Коли почалася війна, і окупанти зайняли селище, їй запропонували значне підвищення. Жінка погодилася очолити відділ, в якому раніше працювала, і стала "и. о. заместителя начальника Двуречанского отдела территориального управления Купянской ВГА".
Коли Дворічну звільнили, чиновниця не стала тікати. Нещодавно їй повідомили підозру за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Жінці обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на 5-10 років, якщо провину буде доведено в суді.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....