
51-річна чиновниця з Дворічної під час окупації отримала підвищення, інформують Патріоти України.
Як встановили слідчі прокуратури, до війни жінка працювала спеціалісткою відділу житлового господарства, містобудування, архітектури та власності Дворічанської селищної ради Куп‘янського району.
Коли почалася війна, і окупанти зайняли селище, їй запропонували значне підвищення. Жінка погодилася очолити відділ, в якому раніше працювала, і стала "и. о. заместителя начальника Двуречанского отдела территориального управления Купянской ВГА".
Коли Дворічну звільнили, чиновниця не стала тікати. Нещодавно їй повідомили підозру за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Жінці обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на 5-10 років, якщо провину буде доведено в суді.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...