Правоохоронці затримали поплічника окупантів, який знеструмив частину Донецької області, щоб перенаправити електрику на потреби російських окупантів. Про це у п’ятницю, 9 грудня, повідомили у Службі безпеки України, передають Патріоти України.
Колаборантом виявився колишній працівник місцевих електромереж, який після захоплення РФ частини регіону перейшов на бік ворога, за що отримав фейкову посаду «керівника РЕС Краснолиманського району».
Перебуваючи на «посаді», зловмисник від'єднав районний центр від електроживлення та перенаправив його на потреби окупаційних угруповань Росії. Знеструмивши місто, рашисти забезпечували енергопостачання своїх окупаційних органів, військових баз та складів зі зброєю та боєприпасами", — розповіли у СБУ.
Після деокупації Лимана зрадник намагався втекти з міста, проте українські правоохоронці його викрили та затримали. Відповідно до ч. 4 ст. 111−1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України, йому загрожує від трьох до п’яти років позбавлення волі.
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...
Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр оголосив, що ініціює внесення поправок до конституції, що зупинять повноваження президента країни Тамаша Шуйока, який відмовився добровільно йти у відставку попри вимоги уряду. Про це Мадяр оголосив під час свого ви...