Правоохоронці затримали поплічника окупантів, який знеструмив частину Донецької області, щоб перенаправити електрику на потреби російських окупантів. Про це у п’ятницю, 9 грудня, повідомили у Службі безпеки України, передають Патріоти України.
Колаборантом виявився колишній працівник місцевих електромереж, який після захоплення РФ частини регіону перейшов на бік ворога, за що отримав фейкову посаду «керівника РЕС Краснолиманського району».
Перебуваючи на «посаді», зловмисник від'єднав районний центр від електроживлення та перенаправив його на потреби окупаційних угруповань Росії. Знеструмивши місто, рашисти забезпечували енергопостачання своїх окупаційних органів, військових баз та складів зі зброєю та боєприпасами", — розповіли у СБУ.
Після деокупації Лимана зрадник намагався втекти з міста, проте українські правоохоронці його викрили та затримали. Відповідно до ч. 4 ст. 111−1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України, йому загрожує від трьох до п’яти років позбавлення волі.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....