Правоохоронці затримали поплічника окупантів, який знеструмив частину Донецької області, щоб перенаправити електрику на потреби російських окупантів. Про це у п’ятницю, 9 грудня, повідомили у Службі безпеки України, передають Патріоти України.
Колаборантом виявився колишній працівник місцевих електромереж, який після захоплення РФ частини регіону перейшов на бік ворога, за що отримав фейкову посаду «керівника РЕС Краснолиманського району».
Перебуваючи на «посаді», зловмисник від'єднав районний центр від електроживлення та перенаправив його на потреби окупаційних угруповань Росії. Знеструмивши місто, рашисти забезпечували енергопостачання своїх окупаційних органів, військових баз та складів зі зброєю та боєприпасами", — розповіли у СБУ.
Після деокупації Лимана зрадник намагався втекти з міста, проте українські правоохоронці його викрили та затримали. Відповідно до ч. 4 ст. 111−1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України, йому загрожує від трьох до п’яти років позбавлення волі.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...