Правоохоронці затримали поплічника окупантів, який знеструмив частину Донецької області, щоб перенаправити електрику на потреби російських окупантів. Про це у п’ятницю, 9 грудня, повідомили у Службі безпеки України, передають Патріоти України.
Колаборантом виявився колишній працівник місцевих електромереж, який після захоплення РФ частини регіону перейшов на бік ворога, за що отримав фейкову посаду «керівника РЕС Краснолиманського району».
Перебуваючи на «посаді», зловмисник від'єднав районний центр від електроживлення та перенаправив його на потреби окупаційних угруповань Росії. Знеструмивши місто, рашисти забезпечували енергопостачання своїх окупаційних органів, військових баз та складів зі зброєю та боєприпасами", — розповіли у СБУ.
Після деокупації Лимана зрадник намагався втекти з міста, проте українські правоохоронці його викрили та затримали. Відповідно до ч. 4 ст. 111−1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України, йому загрожує від трьох до п’яти років позбавлення волі.
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...