Отримують "квиток у один кінець": Євген Пригожин особисто вербує ув'язнених до "ПВК Вагнера" для відправки в Україну (відео)

Близький до Путіна російський підприємець Євген Пригожин особисто відвідував колонії з метою вербування ув'язнених у "ПВК Вагнера", про це заявила правозахисниця Ольга Романова, передає YouTube-канал "Bild російською", передають Патріоти України.

Засновниця проєкту "Русь сидяча" Ольга Романова, розповіла, що така інформація підтверджена надійними джерелами, хоча раніше тривалий час дані про особисту участь Євгена Пригожина в рекрутингу засуджених у "ПВК Вагнера" всерйоз не сприймалися.

Ольга Романова про Євгена Пригожина з 33:43.

Правозахисниця стверджує, що є достовірні повідомлення про те, що Пригожин відвідував колонії у Новгородській та Рязанській областях.

За словами Романової, із виправної колонії засуджених направляють на найближчий аеродром, а звідти везуть у тихе, затишне місце неподалік кордону. Потім цих людей перевдягають в уніформу і протягом кількох тижнів вони проходять військову підготовку.

"З цього моменту ви вже не ув'язнені, а мої бійці. Ви тренуватиметеся по 20 годин на добу і терпітимете такі самі поневіряння, як і будь-які інші мої воїни", — навела Романова слова зі звернення Пригожина до засуджених у колонії.

Після проходження курсів підготовки цих осіб відправляють в Україну вертольотом, де вони, за словами Пригожина, стають "солдатами удачі", і тільки з цієї миті починається піврічний відлік до помилування.

Романова підтвердила загибель 5 засуджених із перших 42 добровольців, які відбували свої терміни у колонії-поселення "Яблунівка" Ленінградської області.

Хто розмінував Чонгар: Резніков розказав, як армія РФ швидко дісталася з Криму до Херсона

четвер, 11 серпень 2022, 10:56

Україна після перемоги у війні з РФ проведе розслідування щодо того, хто розмінував "Чонгар" і мости на всіх кримських перешийках, що дало можливість окупаційним військам швидко просунутися територією Херсонської області. Про це сказав міністр оборони ...

Військові втрати мінімальні: Влада Білорусі дала офіційну трактовку "хлопкам" на аеродромі "Зябровка", котрий віддано Росії для атак України

четвер, 11 серпень 2022, 10:49

Там загорілася "одна з одиниць техніки", йдеться в офіційному коментарі білоруського міноборони. "10 серпня близько 23 години під час контрольного пробігу однієї з одиниць техніки після проведеної заміни двигуна сталося її займання. Особовим складом св...