Оце так! Болгарія затримує відправку 100 бронетранспортерів Україні, стала відома причина

Болгарія затримує постачання 100 бронетранспортерів Україні, оскільки міністерство оборони звернулося до НАТО із проханням покрити транспортні витрати. Про це повідомляє Euractiv, передають Патріоти України.

Рішення про відправку машин було ухвалено більше трьох місяців тому в парламенті, а МВС Болгарії та Міноборони України підписали угоду про їх постачання.

«Болгарія може дуже допомогти Україні, але відбулася затримка через те, що адміністрація міноборони не працює оптимально», – заявив депутат Івайло Мірчев від правлячої коаліції.

Міністра оборони Тодора Тагарьова постійно критикують через його повільні дії партії, які підтримують проєвропейський уряд у Софії. За його словами, затримка відбулася тому, що Софія хоче, щоб союзники НАТО профінансувати транспортування.

«Це не елементарна транспортна операція, тому що потрібно задіяти чимало потягів», – заявив Тагарьов. Міністр оборони країни додав, що логістика складна і зусилля Болгарії «гідно оцінені українською стороною».

Euractiv надіслала запит до міноборони Болгарії з проханням назвати причини, з яких досі не відбулося постачання БТР Україні, але наразі не отримала відповіді.

Путін досі тремтить від стразу як поросячий хвіст: По всій Росії чекісти хапають соратників Пригожина до річниці походу вагнерівців на Москву

неділя, 23 червень 2024, 16:30

У Росії ФСБ проводить "велику спецоперацію" щодо близьких соратників Євгена Пригожина до річниці так званого "маршу справедливості" ПВК "Вагнера" на Москву, який розпочався 23 червня 2023 року,. Операція проводиться в різних містах, інформує російський...

Сатанинська підступність: Засудженого за смертельну ДТП Єфремова хочуть відправити на війну в Шторм Z, щоб вбивав своїх колись любих українців

неділя, 23 червень 2024, 15:54

Опозиційному російському діячеві, актору Михайлу Єфремову, який відбуває покарання за смертельну ДТП, можуть дати умовно-дострокове звільнення за однією умовою - 60-річний чоловік має брати участь у так званій СВО. . Таку завяу нещодавно зробила орга...