Оце так конфуз: Депутат з'явився голий на онлайн-зустрічі членів парламенту

Канадський депутат від Квебеку Вільям Амос потрапив у скандал: не вимкнув камеру на комп'ютері під час стріму "Період запитань" і потрапив у кадр голий, передають Патріоти України.

Депутат згодом перепросив за те, що сталося, у Twitter. Він пояснив, що пішов на пробіжку та переодягався в офісі після неї, забувши вимкнути камеру. Про це пише Mirror.

На скріншотах зустрічі в Zoom видно, як Амос тримає мобільний телефон перед своїми статевими органами, стоячи в офісі поруч з прапорами Канади та Квебеку. Хтось, хто дивився трансляцію, виклав в інтернеті відеозапис з депутатом.

"Сьогодні я зробив прикру помилку і, очевидно, мене це хвилює. Моя камера була випадково залишена ввімкненою, коли переодягався в робочий одяг після пробіжки. Щиро прошу вибачення в усіх колег. Це помилка, і цього більше не повториться", - написав він у Twitter.

Багато людей захищали Амоса, кажучи, що публікація в мережі була серйозним порушенням конфіденційності, та вимагають розслідування щодо того, хто виклав запис.

У соцмережах також з'явилося багато жартів щодо ситуації. Крім цього, Амос отримав безліч компліментів щодо свого тіла. "Він у чудовій формі. Після перегляду зображень, думаю, що єдине, за що Амосу слід просити пробачення - відсутність кращої вебкамери", - написала одна з користувачок Twitter.

Інша прокоментувала, що хотіла б, щоб те ж саме сталося з прем'єром Джастіном Трюдо та додала смайлик у формі серця. "Ви повинні завжди припускати, що ваша камера увімкнена, і бути обережними, коли підходите до неї, якщо неправильно одягнені", - написав депутат Марк Голланд.

НАТО не квапиться зробити крок назустріч Україні: Американський дипломат назвав причину і розповів, чого чекати далі

субота, 15 травень 2021, 23:44

НАТО не квапиться виконувати свою обіцянку про надання Україні та Грузії Плану дій щодо членства в Альянсі, оскільки побоюється спровокувати президента Росії Володимира Путіна. Про це заявив американський дипломат Александр Вершбоу під час Київського б...

"Україна, Європа і США постійно роблять одну й ту саму помилку, коли мова йде про Росію", - Бабченко

субота, 15 травень 2021, 22:59

Захід постійно намагається проаналізувати дії президента Росії Володимира Путіна, зрозуміти його цілі, проте все марно. Військовий журналіст Аркадій Бабченко вважає, що дії Росії на міжнародній арені неможливо раціонально зрозуміти, а завдання президен...