Оце так: На телефонах членів оборонного комітету Європарламенту виявили шпигунські програми

Європарламент попросив членів підкомітету з питань оборони перевірити свої телефони на наявність шпигунського програмного забезпечення. Це сталося після того, як на двох пристроях виявлені сліди злому. Про це повідомляє Politico, передають Патріоти України.

Членів і співробітників підкомітету з питань безпеки і оборони атакували програмним забезпеченням для спостереження, повідомила ІТ-служба Європарламенту.

Причина, з якої на телефони могли встановити шкідливу програму, поки що невідома.

Інцидент стався на тлі підготовки Європейського парламенту до ймовірного іноземного втручання та кібератак під час виборів у червні цього року.

Аудит кібербезпеки Європарламенту наприкінці 2023 року показав, що заходи захисту "ще не відповідають галузевим стандартам" і "не повністю відповідають рівню загрози", яку становлять кіберзлочинці.

Хочуть знову відправити на війну: У РФ відловлюють зеків, які повернулись з фронту

субота, 20 квітень 2024, 23:53

У Кремлі зацікавлені в тому, щоб колишні ув’язнені, які повернулися з фронту, знову скоювали злочини та повертались до вʼязниць, звідки їх забирають на війну проти України. Про це в етері телеканалу FREEДОМ розповіла директорка фонду "Русь Сидящая" Оль...

Допомога США Україні: Шмигаль розповів, як розподілять кошти

субота, 20 квітень 2024, 23:42

У суботу, 20 квітня 2024 року, Палата представників США схвалила запропонований спікером Майком Джонсоном законопроект щодо фінансової та військової допомоги Україні. Ним передбачено витрати американського бюджету на рівні понад 60 млрд доларів, нагаду...