Оце так! Нова суперяхта Путіна стоїть на ремонті в турецькій верфі, де будують військові судна НАТО

У президента РФ Володимира Путіна знайшли нову суперяхту, яка зараз стоїть на ремонті в турецькій верфі Тузла. Примітно те, що ця верф використовується для будівництва військових суден НАТО, передають Патріоти України.

Центр "Досьє" виявив чергову супер'яхту Путіна – Victoria. Вона будувалася на виробляючому підводні човни заводі "Севмаш", а зараз стоїть на ремонті в Туреччині. Всього "Севмаш" випустив дві подібних яхти: Graceful і Victoria. Остання будувалася з 2005 по 2019 роки - 14 років.

При цьому Victoria особливо не ховають: вона регулярно буває біля мису Ідокопас з палацом Путіна, на її тлі фотографувалася подруга Аліни Кабаєвої Наталія Белугіна (на фото). Характерно, що турецька верф Тузла, де ремонтується путінська яхта, використовується, зокрема, для будівництва військових суден НАТО.

Міжнародний Червоний Хрест призупинив членство Білорусі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:54

Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у п'ятницю, 1 грудня, призупинив членство білоруського представництва. Про це повідомила пресслужба міжнародного Червоного Хреста (МФТЧХіЧП), передають Патріоти України. "Призупинення є результатом...

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...