Оце так поворот: Дубінський намагався отримати румунське громадянство (відео)

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський подавав документи на отримання громадянства Румунії і шукав румунське коріння для спрощеної процедури, передають Патріоти України з посиланням на розслідування проекту "Слідство. Інфо".

За даними журналістів проекту, більше двох років тому Дубінський подавав документи на отримання румунського громадянства за спрощеною процедурою.

Зокрема, редакція отримала в розпорядження документи, згідно з якими в грудні 2017 року він подав заявку на отримання громадянства Румунії та надав копії закордонного та українського паспортів, свідоцтво про народження. Національне агентство з питань громадянства Румунії присвоїло йому персональний номер. Крім того, подачу документів підтвердило джерело, що має зв'язки в Міністерстві юстиції Румунії.

Крім того, за даними джерел, Дубінський міг скористатися послугами посередників, які гарантують отримання паспорта Румунії. Журналісти під виглядом клієнтів звернулися в компанію, яка, імовірно, надавала послуги нинішньому нардепу. Там підтвердили, що румунське громадянство може обійтися в 5-6 тисяч євро, при цьому не обов'язково наявність румунського коріння. У компанії заперечують, що надавали послуги нардепам.

"Слідство. Інфо" повідомляє, що отриманням частини документів для Дубінського займалася румунський адвокат Олена Замфір, яка підтвердила, що їй знайоме його прізвище. У той же час вона відмовилася коментувати інформацію про допомогу йому з документами, а пізніше в розмові з румунськими журналістами заперечувала знайомство і співробітництво з Дубінським. На сьогодні невідомо, чи завершив він отримання румунського громадянства. У коментарі журналістам Дубинський заперечує наявність паспорта іншої країни.

Точно в ціль: Дрон прицільно атакував БМП окупантів, яка рухалась на швидкості (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 13:22

Бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади прицільно влучили дроном-камікадзе в російську БМП-3, яка рухалася на повному ходу. Про це повідомила пресслужба бригади, передають Патріоти України. "Процес і результат ураження видно з дво...

Аналітики з'ясували, хто може очолити ПВК "Вагнер" після смерті Пригожина

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:56

Найманці групи "Вагнера" знаходяться в підвішеному стані. Ведуться серйозні суперечки щодо того, хто очолить приватну військову кампанію після смерті Євгена Пригожина, передають Патріоти України. Аналітики Інституту вивчення війни нагадали, що президе...