Оце так поворот! Лукашенко заявив, що він і Путін - рідні брати

Олександр Лукашенко назвав російського президента Володимира Путіна рідним братом, додавши, що вони бачать світ однаково. Про це скандальний політик розповів в інтерв’ю РИА Новости, зазначають Патріоти України.

"Я можу сказати, що Володимир Путін мене вважає більш ніж другом, ми – рідні брати. А якщо серйозно, ви знаєте, що спільного? Ми, по-моєму, це зараз яскраво проявилося, бачимо світ за основними напрямками, основні проблеми однаково. Ми дивимося на світ однаковими очима", – сказав Лукашенко.

Він ще раз підкреслив, що з Путіним у нього "добрі відносини". Лукашенко нагадав, що Путін підтримав його у політичній кризі в країні, яка була спровокована фальсифікацією президентських виборів, і вчинив "не просто як союзник, але як справжній друг".

У серпні 2020 року в Білорусі спалахнули масові протести через фальсифікацію президентських виборів, в результаті яких ЦВК країни вчергове оголосила Олександра Лукашенка президентом Республіки.

Десятки опозиційних політиків і тисячі незгодних з діями режиму громадян були змушені покинути країну через політичний тиск і переслідування керованими Лукашенком правоохоронними органами.

Через насильство щодо своїх опонентів дії Олександра Лукашенка засудили у ЄС та США, а також в Україні. Проти осіб, причетних до затримань і вбивств протестувальників, були запроваджені санкції. Самого Лукашенка ні ЄС, ні Україна не визнають президентом.

Тоді головним партнером Лукашенка виявився його давній союзник, російський лідер Володимир Путін. На відміну від Заходу, Кремль уникав критики дій самопроголошеного президента. Білорусь ще більше зблизилася з Росією після погіршення відносин Лукашенка з ЄС й Україною.

Зброя та гроші для України у наступні два роки: Блінкен оцінив розклад сил в обох партіях Конгресу після виборів

середа, 7 грудень 2022, 8:51

Обидві партії Конгресу США займають потужну позицію щодо підтримки України в протистоянні російській агресії. Про це у вівторок, 6 грудня, заявив Державний секретар США Ентоні Блінкен. . "Відмінною рисою наших сьогоднішніх зусиль щодо підтримки Україн...

Резніков висловився, щодо планів демобілізації українців, котрі прослужили повний рік

середа, 7 грудень 2022, 8:42

Крім цього у Верховній Раді обговорюють ініціативу часткової демобілізації щодо тих, хто за віком і станом здоров'я не може у повній мірі продовжувати службу. Міністр оборони Олексій Резніков у ефірі телемарафону відреагував на петицію щодо демобілізац...