У Бєлгородській області РФ місцеве населення проявляє відкриту ворожість до Z-символіки, яку використовують російські окупаційні війська. Тому загарбники змушені знімати такі символи зі своїх транспортних засобів, передають Патріоти України.
Один із загарбників поскаржився, що символіка російського вторгнення викликає побоювання та неприязнь серед місцевого населення. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.
Українські розвідники опублікували перехоплену телефонну розмову з Гайворона Бєлгородської області, в якій окупанти обговорюють вказівку зняти з робочого автомобіля літери Z. Один із загарбників поскаржився своєму співрозмовнику, що символіка вторгнення РФ в Україну викликає неприязнь серед місцевого населення.
"Слухай, що треба зробити тобі завтра: приїхати на роботу на УАЗику без букв Z. Коротше, у прямому сенсі. Мені роблять зауваження, з тобою ніхто не хоче їздити на роботу. Вони кричать, верещать, знемагають. Прийняли рішення – прибираємо букви Z. Ніхто не проти ніякого там цього, просто всі обурюються", – заявив окупант.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...