
Російський олігарх, ватажок ПВК "Вагнера" Євген Пригожин назвав українську армію однією з найсильніших. Ба більше, наголосив він, - план так званої російської "спецоперації" щодо "демілітаризації" та "денацифікації" України повністю провалився. Про це засновник ПВК сказав в інтерв'ю одному з російських ЗМП, передають Патріоти України.
"Я можу це сказати з власного досвіду, ми багато де воювали і багато з ким. Сьогодні українці - це одна з найсильніших армій. Вони мають високий рівень організації, високий рівень підготовки, високий рівень розвідки. Вони мають різне озброєння, вони працюють на будь-яких системах: на радянських, на НАТОвських, на чому завгодно - однаково успішно", - наголошує ватажок "вагнерівців".
За його словами, Москва зібралася "демілітаризувати" Україну, але натомість мілітаризувала її найкращим озброєнням світу.
"Зробили Україну нацією, яка відома всім у всьому світі. Вони як греки чи римляни у розквіті сил. Україна стала країною, яку знають абсолютно скрізь. Тепер щодо "демілітаризації": якщо вони мали на початок спецоперації умовно 500 танків, тепер вони мають п'ять тисяч. Якщо воювати тоді вміло 20 тисяч бійців, то тепер 400 тисяч. Як ми її "демілітаризували"? Тепер ми навпаки - хрін знає як - мілітаризували Україну", - обурився Пригожин.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...