Оце так поворот: Путін офіційно визнав, що Донецьк і Луганськ - це Україна (документ)

На одинадцятому місяці повномасштабного російського вторгнення в Україну президент країни-агресора Володимир Путін офіційно визнав, що всі окуповані території належать Україні, передають Патріоти України.

На офіційному сайті президента країни-агресора опубліковані вказівки Путіна, згідно з якими він доручає армії окупантів оголосити "режим припинення вогню". У документі Путін офіційно визнає, що територія, що знаходиться вздовж лінії зіткнення є частиною України.

"Враховуючи звернення Святійшого Патріарха Кирила, доручаю міністру оборони Російської Федерації ввести з 12.00 6 січня 2023 року до 24.00 7 січня 2023 року режим припинення вогню по всій лінії бойового зіткнення сторін на Україні", - йдеться в документі, підписаному Путіним.

Так тривати: У Росії головком ВПС, який втратив за добу чотири літаки і вертольоти, отримав підвищення

середа, 7 червень 2023, 18:44

У Росії командувач Військово-повітряними силами ВПС після того, як 13 травня російська армія в один день втратила два літаки і два вертольоти, отримав підвищення. Як повідомляє MoskowTimes, президент РФ Володимир Путін присвоїв заступнику головнокоманд...

Налякані, що ЗСУ можуть на плечах відступаючих зайти до Криму: Маломуж про причини підриву Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 18:30

Підрив дамби Каховської гідроелектростанції, який спричинив катастрофу на півдні України, російськими окупантами був пов'язаний з можливим контрнаступом ЗСУ.Про це багато говорилося в публічному просторі, його чекали з дня на день, в тому числі й на Хе...