Оце так поворот: "Слуга народу", який назвав коронавірус вигадкою, призначений в ПАРЄ спікером щодо COVID-паспортів

Народний депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук обраний спікером щодо COVID-паспортів і сертифікатів в Парламентській асамблеї Ради Європи. Про це політик повідомив в Facebook, передають Патріоти України.

Нардеп зазначив, що потрібно зберегти баланс між потребами стримування загроз пандемії, прав людини і можливостями бізнесу, особливо в літній період.

"Сьогодні (21 червня – Ред.) в Страсбурзі мене обрали спікером за тематикою Covid passes and certificates від політичної групи EPP в дебатах на сесії ПАРЄ", – написав він.


Чому в НАТО відмовилися зупинити повзучу анексію Росії в Чорному морі та українсько-румунський оборонний союз

субота, 18 вересень 2021, 23:36

Україна та Румунія домовляються про створення військового альянсу в Чорному морі. Відбувається це на тлі чергової відмови країн-членів НАТО створити спільний військово-морський підрозділ (умовну флотилію) для протидії агресивним діям Росії, до якої мог...

"Выборы в Госдуму - 2021 могут быть последними, Путину все тяжелее", - російський опозиціонер

субота, 18 вересень 2021, 23:29

Вибори в нижню палату російського парламенту (Держдуму) 2021 року можуть виявитися останніми при режимі президента РФ Володимира Путіна, оскільки голосування проходить все важче для влади. Такий прогноз озвучив російський опозиціонер Леонід Гозман в еф...