
Росія об'єдналася з Німеччиною навколо завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2", якому за допомогою нових санкцій протидіють США. Про за підсумками зустрічі з главою МЗС Німеччини Хайко Маасом заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, передають Патріоти України.
"Ми цінуємо позицію Берліна, принципову позицію в підтримку цієї виключно комерційної ініціативи, яка допоможе диверсифікувати маршрути поставок природного газу і зміцнити енергетичну безпеку Європи на основі тих оцінок, які сама Європа, самі європейські країни виносять, а не на основі оцінок, які робляться з-за океану", – сказав Лавров. За його словами, проєкт з будівництва газопроводу позитивно оцінюють всі європейські країни, які зіткнулися з "безпрецедентним списку санкцій тиском з боку Сполучених Штатів".
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...