
Росія об'єдналася з Німеччиною навколо завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2", якому за допомогою нових санкцій протидіють США. Про за підсумками зустрічі з главою МЗС Німеччини Хайко Маасом заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, передають Патріоти України.
"Ми цінуємо позицію Берліна, принципову позицію в підтримку цієї виключно комерційної ініціативи, яка допоможе диверсифікувати маршрути поставок природного газу і зміцнити енергетичну безпеку Європи на основі тих оцінок, які сама Європа, самі європейські країни виносять, а не на основі оцінок, які робляться з-за океану", – сказав Лавров. За його словами, проєкт з будівництва газопроводу позитивно оцінюють всі європейські країни, які зіткнулися з "безпрецедентним списку санкцій тиском з боку Сполучених Штатів".
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...