Оце так: Росія об'єдналася з Німеччиною на захист "Північного потоку-2"

Росія об'єдналася з Німеччиною навколо завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2", якому за допомогою нових санкцій протидіють США. Про за підсумками зустрічі з главою МЗС Німеччини Хайко Маасом заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, передають Патріоти України.

"Ми цінуємо позицію Берліна, принципову позицію в підтримку цієї виключно комерційної ініціативи, яка допоможе диверсифікувати маршрути поставок природного газу і зміцнити енергетичну безпеку Європи на основі тих оцінок, які сама Європа, самі європейські країни виносять, а не на основі оцінок, які робляться з-за океану", – сказав Лавров. За його словами, проєкт з будівництва газопроводу позитивно оцінюють всі європейські країни, які зіткнулися з "безпрецедентним списку санкцій тиском з боку Сполучених Штатів".

​"Бензоколонка" стверджує, що вона серед лідерів "гонки озброєнь": У Путіна рапортують про вдалий запуск "стыреной у США" гіперзвукової ракети (відео)

четвер, 26 листопад 2020, 20:50

У міністерстві оборони РФ навіть стверджують, що ракета влучила у ціль. Міноборони Росії знову повідомило про успішне випробування гіперзвукової ракети корабельного базування «Циркон», яку запустили з фрегата в Білому морі, зазначають Патріоти України.

Ветерана українського футболу у Москві хочуть засудити до 16 років за шпигунство

четвер, 26 листопад 2020, 20:22

Держзвинувачення Росії попросило Московський міський суд присудити 16 років колонії колишньому українському футболісту Василю Василенку, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Московського міського суду. Ветерана спорту обвинувачують...