
Росія об'єдналася з Німеччиною навколо завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2", якому за допомогою нових санкцій протидіють США. Про за підсумками зустрічі з главою МЗС Німеччини Хайко Маасом заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, передають Патріоти України.
"Ми цінуємо позицію Берліна, принципову позицію в підтримку цієї виключно комерційної ініціативи, яка допоможе диверсифікувати маршрути поставок природного газу і зміцнити енергетичну безпеку Європи на основі тих оцінок, які сама Європа, самі європейські країни виносять, а не на основі оцінок, які робляться з-за океану", – сказав Лавров. За його словами, проєкт з будівництва газопроводу позитивно оцінюють всі європейські країни, які зіткнулися з "безпрецедентним списку санкцій тиском з боку Сполучених Штатів".
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...