
Росія об'єдналася з Німеччиною навколо завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2", якому за допомогою нових санкцій протидіють США. Про за підсумками зустрічі з главою МЗС Німеччини Хайко Маасом заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, передають Патріоти України.
"Ми цінуємо позицію Берліна, принципову позицію в підтримку цієї виключно комерційної ініціативи, яка допоможе диверсифікувати маршрути поставок природного газу і зміцнити енергетичну безпеку Європи на основі тих оцінок, які сама Європа, самі європейські країни виносять, а не на основі оцінок, які робляться з-за океану", – сказав Лавров. За його словами, проєкт з будівництва газопроводу позитивно оцінюють всі європейські країни, які зіткнулися з "безпрецедентним списку санкцій тиском з боку Сполучених Штатів".
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...