Оце так "спалився": У Трампа знайшли банківський рахунок у Китаї, з яким він веде "торгову війну"

Президент США Дональд Трамп має рахунок у китайському банку. Цей рахунок відкрили для потреб компанії Trump International Hotels Management. Це при тому, що Трамп неодноразово заявляв, що спільний з Китаєм бізнес необхідно викорінити з американської економіки, передають Патріоти України.

За 2013 – 2015 роки компанія Трампа сплатила до бюджету Китаю 188 561 доларів. Про це мовиться у повідомленні New York Times з посиланням на декларації президента США.

Юрист Trump Organization Алан Гартен вже відреагував на повідомлення. Він наголосив, що рахунок у китайському банку відкрили виключно для сплати місцевих податків. Тоді компанія Трампа вивчала можливості угод з готелями в Азії.

«Хоча банківський рахунок залишається відкритим, його ніколи не використовували ні для яких інших цілей. З 2015 року офіс (у Китаї – 24 канал) не є активним», – наголосив Гартен.
Окрім того, Трамп має також відкриті рахунки в Ірландії та Великій Британії.

Зазначимо, що Трамп під час передвиборчої компанії закидав своєму опоненту Джо Байдену, що той буде вести «м’яку» політику щодо Китаю через нібито бізнес-угоди у КНР його сина Гантера.

З приходом адміністрації Дональда Трампа конфронтація між КНР і США суттєво посилилась. Минулого року країни поглибили торгівельне протистояння, і у світі заговорили про торгівельну війну між двома найбільшими економіками.

З архіву ПУ. "Генерал-убийца из "Вымпела", или Как уроженец Украины построил карьеру в ФСБ и превратил войну в личную месть за уничтоженного друга", - Шуклінов

п’ятниця, 14 травень 2021, 13:00

"Генерал-лейтенант Дмитрий Минаев - начальник департамента контрразведывательных операций ФСБ России. И выходец из "Вымпела" ФСБ. Но родился Минаев в Украине. Здесь жила его семья и родственники. Последние члены семьи - родители - выехали из Украины в ...

Бив підлітка пістолетом по голові: Комсомольському "дружиннику" Медведчуку в університеті "світили" два роки в'язниці

п’ятниця, 14 травень 2021, 12:25

У 1973 році 19-річний Віктор Медведчук брав участь у побитті 15-річного підлітка. За це йому загрожувало два роки в'язниці, але його так і не притягнули до відповідальності. Про це в ефірі ток-шоу «Право на владу» розповіла ведуча Наталія Мосейчук, пер...