Оце так "спалився": У Трампа знайшли банківський рахунок у Китаї, з яким він веде "торгову війну"

Президент США Дональд Трамп має рахунок у китайському банку. Цей рахунок відкрили для потреб компанії Trump International Hotels Management. Це при тому, що Трамп неодноразово заявляв, що спільний з Китаєм бізнес необхідно викорінити з американської економіки, передають Патріоти України.

За 2013 – 2015 роки компанія Трампа сплатила до бюджету Китаю 188 561 доларів. Про це мовиться у повідомленні New York Times з посиланням на декларації президента США.

Юрист Trump Organization Алан Гартен вже відреагував на повідомлення. Він наголосив, що рахунок у китайському банку відкрили виключно для сплати місцевих податків. Тоді компанія Трампа вивчала можливості угод з готелями в Азії.

«Хоча банківський рахунок залишається відкритим, його ніколи не використовували ні для яких інших цілей. З 2015 року офіс (у Китаї – 24 канал) не є активним», – наголосив Гартен.
Окрім того, Трамп має також відкриті рахунки в Ірландії та Великій Британії.

Зазначимо, що Трамп під час передвиборчої компанії закидав своєму опоненту Джо Байдену, що той буде вести «м’яку» політику щодо Китаю через нібито бізнес-угоди у КНР його сина Гантера.

З приходом адміністрації Дональда Трампа конфронтація між КНР і США суттєво посилилась. Минулого року країни поглибили торгівельне протистояння, і у світі заговорили про торгівельну війну між двома найбільшими економіками.

З архіву ПУ. Бої в Ідлібі: З'явилося відео потужного повітряного удару Туреччини по силах Асада (16+)

четвер, 4 березень 2021, 14:00

Під удар потрапили як солдати армії Асада, так і танки. У сирійській провінції Ідліб тривають бої між турецькою армією і підконтрольними формуваннями з військами режиму Башара Асада, союзника Росії. У мережі з'явилося нове відео удару турків по армії А...

"У росіян є плани повернутися до проєкту "Новоросія": Муженко попередив про небезпеку

четвер, 4 березень 2021, 13:15

Загроза масштабного військового вторгнення Росії в Україну нікуди не поділася. Крім того, країна-агресор може повернутися до нереалізованих у 2014 році планів через водну кризу в окупованому Криму. Таку думку в інтерв'ю озвучив колишній начальник Генер...