Оце так: У Норвегії підтримали повернення росіян на міжнародні турніри

Голова комітету норвезьких спортсменів олімпійська чемпіонка з лижних перегонів Астрід Уренхольдт Якобсен від імені організації, яку вона очолює, виступила за повернення російських спортсменів на міжнародні турніри. Комітет спортсменів представляє інтереси та погляди елітних спортсменів, які виступають на турнірах, організованих спортивними клубами та спеціальними асоціаціями Норвезької спортивної конфедерації, інформують Патріоти України.

Як повідомляє норвезьке видання NRK, з посиланням на кілька джерел, на зустрічі з представниками Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Якобсен заявила, що усвідомлює проблеми, які жорстокість війни створює у світі спорту, але в той же час вважає, що спортсменів не слід виключати лише на підставі паспорта.

ЗМІ неодноразово намагалися особисто зв'язатися з 36-річною Астрід Якобсен, щоб отримати коментар, проте спочатку вона була зайнята на роботі, а потім не відповіла на запити. Напередодні МОК поширив заяву, в якій стверджувалося, що "переважна більшість" представників спортсменів хочуть, щоб Росія та Білорусь повернулися на міжнародні змагання.

Ракетний удар по житловим багатоповерхівкам у Запоріжжі: Багато постраждалих, в тому числі діти (відео)

середа, 22 березень 2023, 13:52

Внаслідок ракетного удару 22 березня по багатоповерхівці у Запоріжжі постраждали 18 людей, серед яких діти 7 та 9 років. Четверо постраждалих перебувають у важкому стані. Про це розповів секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, передають Патр...

Під вогнем - житлові будинки та острів Хортиця: Окупанти вдарили по Запоріжжю (фото)

середа, 22 березень 2023, 13:15

У Запоріжжі в середу, 22 березня, після оголошення повітряної тривоги пролунали вибухи. Наразі деталей того, що це було, - "приліт" чи робота ППО - немає. Як свідчить мапа повітряних тривог alerts.in.ua, наразі сирени виють лише у Запорізькій області, ...