Оце так: Затриманий на хабарі нардеп повернувся до Верховної Ради

Під час пленарного засідання 8 грудня у сесійній залі ВР з'явився народний депутат із Харкова Андрій Одарченко, якого у листопаді затримали на хабарі. Відповідне фото Одарченка опублікував нардеп Олексій Гончаренко, передають Патріоти України.

"Депутат Одарченко (той, який підкуповував біткоїнами), вже в сесійній залі! Соціальний ліфт в дії! Кордони між Радою і СІЗО стираються все більше…", — зазначив Гончаренко.

Як писав KHARKIV Today, Одарченка затримали у Києві 21 листопада. Нардеп хотів підкупити голову Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафу Найєма. Він пропонував йому хабар у криптовалюті Bitcoin в еквіваленті 50 000 доларів. В обмін на гроші просив посприяти в отриманні грошей із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії Росії для ремонту підконтрольного йому об'єкта інфраструктури — Державного біотехнологічного університету.

Гроші з Фонду перерахували. Після цього Одарченко перерахував на криптогаманець Найєма, який став викривачем, першу частину хабаря — 10 000 доларів. У Національному антикорупційному бюро зазначили, що це був перший криптовалютний хабар в історії антикорупційних органів.

У листуванні з Найємом, яке відбувалося у секретному чаті, Одарченко говорив, що не вірить у Харків і місто доведеться віддати Росії.

Німеччина підтвердила доставку в Україну додаткової установка ППО IRIS-T, як це покращить захист нашого неба

субота, 25 травень 2024, 7:30

Німеччина надала Україні третю частину обіцяних зенітних комплексів IRIS-T. Однак промисловість не встигає виробляти ракети для цих комплексів, розповіли журналісти. . 24 травня в Україні опинилася ще одна установка протиповітряної оборони IRIS-T SLM....

"Маємо бути готовими": Прикордонники не виключають можливого наступу РФ у Сумській області

субота, 25 травень 2024, 7:22

Українські прикордонники не виключають, що росіяни можуть розпочати наступ у Сумській області, як це сталося у Харківській області. Хоча зараз окупанти не мають достатньо сил для цього. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Державної пр...