"Оціночні суб'єктивні судження": Генштаб відреагував на заяву полковника Ноздрачова

В Генштабі сказали, що його заява не є позицією Генерального штабу та Збройних Сил України.

Полковник Олексій Ноздрачов. Фото: mil.in.ua.

Генеральний штаб ЗСУ відреагував на заяву Начальника Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов, що українські військові готові до реінтеграції з російськими військовими і бойовиками терористичних “ЛДНР”, але є проблема з ветеранами. Відповідна заява була оприлюднена на сторінці Генштабу на сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

В Генштабі сказали, що його заява не є позицією Генерального штабу та Збройних Сил України. Заява Генерального штабу ЗСУ:

Оціночні суб’єктивні судження, у тому числі політичного характеру, що висловлені сьогодні, 12 грудня, полковником Олексієм Ноздрачовим під час круглого столу у Національному інформаційному агентстві “УКРІНФОРМ” — не є позицією Генерального штабу та Збройних Сил України.
Начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов не мав повноважень оприлюднювати будь-які заяви, що виходять за межі його службових обов’язків та компетенції очолюваного ним підрозділу. За даним фактом начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України призначено службове розслідування, про результати якого буде поінформовано додатково.

Нагадаємо, що відповідаючи на запитання журналіста чи існує майданчик для вирішення питань комунікації з окупованими територіями і ветеранами, полковник заявив про готовність української армії до реінтеграції з російською армією.

“Питання реінтеграції, це в першу чергу питання безпеки. Я вас хочу запевнити, що військовий і військовий росіянин, які проти нас воювали і продовжують воювати і навіть ті військові, які є у формуваннях Донецької і Луганської областей, якщо буде прийнято політичне рішення і імплементоване, вони реінтегруються дуже швидко. Тому що всеж-таки крім національної ідеї існують військові традиції. І порозумітись військовим росіянам і військовим українцям, навіть якщо вони були ворогами, краще. Але не забувайте, що існують праворадикальні рухи, які державою не контролюються державою (не будемо вдаватися в деталі). Беремо загальну картинку, праворадикалізм зараз випущений безконтрольно і немає (крім спеціальних служб) державної політики щодо реінтеграції саме цих ветеранів (а іноді не завжди ветеранів, а іноді не завжди людей, які піклуються про безпеку держави), до державної політики та реінтеграції до ініціатив”, – заявив він.

Полковник додав, що “ми зможемо вдало реінтегрувати Донецьку та Луганську області, якщо сильне українське суспільство займеться реінтеграцією іншої частини суспільства”.

"Попри всі сумніви": Соціологи з'ясували, як змінилося відчуття щастя українців під час війни

субота, 17 травень 2025, 6:00

Дослідження КМІС показало, що незважаючи на війну, більшість українців продовжують відчувати себе щасливими. Але порівняно з 2021 роком, рівень щастя знизився. Про це заявив гендиректор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто в ...

Експосол США в Україні заявила в ЗМІ, що звільнилася через політику Трампа "тиснути на жертву, а не агресора" та розтлумачила американцям, в яку прірву веде націю її теперішній президент

субота, 17 травень 2025, 4:04

Колишня посол США в Україні Бріджит Брінк написала колонку у виданні Detroit Free Press, де прямо заявила, що подала у відставку на знак протесту проти політики президента Дональда Трампа щодо Росії. Вона стверджує, що не могла чинити тиск на жертву – ...