
Дружина одного з мобілізованих росіян, яких кинули воювати в Україну, отримала 2 рублі 26 копійок виплат. Вона також поскаржилася, що "мобікам" обіцяли військову підготовку, а натомість відправили мерзнути до лісів під Енергодаром, передають Патріоти України.
Там нові окупанти "сплять на землі у спальних мішках". Про це повідомляє Telegram-канал Astra. Йдеться про "мобиків" із тюменського загону "Єрмак", які перебувають під Енергодаром у Запорізькій області нібито на "другій лінії оборони". За словами росіянки, її чоловік за спеціалізацією артилерист, проте його поставили в піхоту, тоді як танкістів – снайперами.
"У снайпери поставили напівсліпого: -12 на одне око. За два тижні навчання не навчили нічого. У них немає нічого, крім автомата. На весь батальйон видано один квадрокоптер, яким ніхто не вміє керувати", – стверджувала дружина мобілізованого.
Вона також підтвердила раніше оприлюднену в російських пабліках інформацію від військовослужбовців із "Єрмаку", що у них "немає наметів, буржуйок і їжі".
"Їдять залишки того, що брали із собою. Сплять у спальнику на голій землі. Немає можливості висушити речі. Всі хворіють, у багатьох вже, можливо, пневмонія, тому що постійний мокрий і важкий кашель", – йдеться у повідомленні.
Водночас дружина окупанта, яка отримала від влади 2 рублі виплат, заявила, мовляв, і новоспечені військові, і їхні родичі побоюються скаржитися відкрито, оскільки за це "можуть без усього відправити на передову"
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...
Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...