"Отступать некуда": Ідеолог "ДНР" заявив про великі зміни на Донбасі восени 2020 року

Окупований Донбас чекає повний провал, якщо найближчим часом не з'явиться нова ідея, здатна "переламати" ситуацію.

Роман Манекін. Фото: соцмережі.Так званий ідеолог "ДНР" Роман Манекін заявив, що колишній помічник Путіна Сурков не думав про те, що буде з "ДНР" і "ЛНР" в майбутньому. Донбас для Суркова став важелем, за допомогою якого планувався "злом політичної дійсності в Україні". Таку думку сепаратист висловив в своєму телеграм-каналі, повідомляють Патріоти України.

"Что будет дальше с Донбассом, с Украиной и даже с исполнителями сурковских "предначертаний", авантюрист Сурков даже не задумывался! Ему просто было все равно! Нам, разумеется, жизненно необходима масштабная идея, новая идея", - написав Манекін та додав, що восени 2020-го Донбасі чекають великі зміни.

За словами Манекіна, відступати далі нікуди. "Потому что нам опять отступать некуда. Только в этот раз у нас за спиною не родные рыжие терриконы, а рыжая никчемная пустота. Донбасс обезлюдеет, причем в самые короткие сроки, если чудовищно нелепая конструкция, склепанная Сурковым, не развалится в самое короткое время", - резюмував він.

"Справжня зброя Путіна. Ядерна валіза чи газовий кран?" - Портников

середа, 30 вересень 2020, 7:50

Поки в його руках кран «Газпрому», він може дозволити собі на континенті і у власній країні все, що йому заманеться. Про це у своєму блозі пише журналіст Віталій Портников, передають Патріоти України. "Німецький Бундестаг відклав голосування по постано...

З архіву ПУ. Ворог не спить: На Миколаївщині осквернили пам'ятник на місці масової страти євреїв, згадавши і Зеленського, і "95 квартал"

середа, 30 вересень 2020, 3:00

Злочин у переважно російськомовному регіоні стилізовано під акцію "біндєр", хоча почерк російської агентури. Москва дуже незадоволена послідовності зовнішньої політики України, не зважаючи на зміну влади, і прагне коректив. У селі Богданівка Миколаївсь...