"Отвечать!": "Міністр оборони" Зеленського виніс "вирок" волонтеру Бірюкову

Як "зменшилась" черга на житло за часів "ефективного менеджменту" самого полковника запасу Апаршина, за часів міністерства Гриценка зможе відповісти сам Бірюков.

Юрій Бірюков. Фото: InfoResist.

Член команди Володимира Зеленського, радник з питань оборони, Іван Апаршин показав “вирок” раднику президента України Петра Порошенка Юрія Бірюкова, передають Патріоти України.

“Пан Бірюков, це ваш вирок! Прийшов час відповідати!”, – написав Апаршин і опублікував випуск програми “Гроші”.

У сюжеті розповідається про махінації Міноборони з житлом для військовослужбовців. Зокрема, наводяться слова члена Рахункової палати, яка провела аудит ефективності використання Міноборони коштів на придбання і будівництво житла для військових.

“Ми перевірили 1 мільярд 247 мільйонів гривень. Ми провели аудит грошей, які були виділені на будівництво і придбання житла. Приблизно 50 відсотків використаних коштів були використані або неефективно, або з порушенням законодавства”, – говорить Ігор Яремчук, член Рахункової палати.

Станом на 1 січня 2019 року черга військовослужбовців за житлом становить 48 тисяч 300 осіб. Черга збільшилася ще приблизно на 1200 осіб. Експерти у сфері оборони підрахували, що якщо не змінити систему, українським військовим знадобитися 600 років на те, щоб забезпечити житлом особовий склад.

Хіти тижня. П'ята колона продала Зеленському Х*йла? Один з лідерів ОПЗЖ заявив про проукраїнську позицію своєї політсили

субота, 21 вересень 2019, 4:00

Лідер ОПЗЖ говорить про готовність підставити плече президенту та його політсилі. Нардеп від Опозиційної платформи — За життя Сергій Льовочкін відповів на питання, чи зустрічається з президентом Володимиром Зеленським. Про це теперишній соратник Медвед...

Хіти тижня. "Если власть попытается реализовать Минские соглашения, я выйду на Майдан", - екс-нардеп

субота, 21 вересень 2019, 3:00

Якщо між нами і «ДНР-ЛНР» не стоятиме українська армія, провокації, вбивства і терор охоплять всю Україну. "Для меня попытка любого должностного лица реализовать Минские соглашения (как и в 2015 году) будет означать государственную измену. Кто бы к ней...