"Отвечать!": "Міністр оборони" Зеленського виніс "вирок" волонтеру Бірюкову

Як "зменшилась" черга на житло за часів "ефективного менеджменту" самого полковника запасу Апаршина, за часів міністерства Гриценка зможе відповісти сам Бірюков.

Юрій Бірюков. Фото: InfoResist.

Член команди Володимира Зеленського, радник з питань оборони, Іван Апаршин показав “вирок” раднику президента України Петра Порошенка Юрія Бірюкова, передають Патріоти України.

“Пан Бірюков, це ваш вирок! Прийшов час відповідати!”, – написав Апаршин і опублікував випуск програми “Гроші”.

У сюжеті розповідається про махінації Міноборони з житлом для військовослужбовців. Зокрема, наводяться слова члена Рахункової палати, яка провела аудит ефективності використання Міноборони коштів на придбання і будівництво житла для військових.

“Ми перевірили 1 мільярд 247 мільйонів гривень. Ми провели аудит грошей, які були виділені на будівництво і придбання житла. Приблизно 50 відсотків використаних коштів були використані або неефективно, або з порушенням законодавства”, – говорить Ігор Яремчук, член Рахункової палати.

Станом на 1 січня 2019 року черга військовослужбовців за житлом становить 48 тисяч 300 осіб. Черга збільшилася ще приблизно на 1200 осіб. Експерти у сфері оборони підрахували, що якщо не змінити систему, українським військовим знадобитися 600 років на те, щоб забезпечити житлом особовий склад.

Хіти тижня. Що на це скаже Зе? Міністр оборони визнав втрату ЗСУ позицій на Донбасі

понеділок, 24 лютий 2020, 7:00

Під час протистояння на Донбасі 18 лютого деякі українські позиції були захопленіта залишаються під контролем бойовиків Про це заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк, а також народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Михайло Забродс...

"Україні ні на кого розраховувати. Європі зручніше ігнорувати агресію Росії", - Магда

понеділок, 24 лютий 2020, 6:52

"Столиця Баварії давно увійшла до переліку місць, пов’язаних з міжнародними відносинами. У 1938 році Велика Британія та Франція отримали жорстокий урок з безперспективності умиротворення агресора. Після завершення Другої світової, у Мюнхені почали збир...