
Ще один воєнний злочинець із Росії, якого країна-агресор відправила воювати в Україну, поскаржився на відсутність у російської армії боєприпасів. Снарядів, за його словами, немає зовсім, а воювати доводиться мало не "списом та палицями", передають Патріоти України.
Про це йдеться у перехопленій розмові окупанта з дружиною, аудіозапис якої опублікували у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України в четвер, 24 серпня. Також росіянин заявив, що хоче у відпустку, щоб не повертатися на фронт.
"Який нах*й наступ! У нас озброєнь немає! Які наступи можуть бути? Що, списом і палицями зібралися воювати чи що? Сидіть, рота закрийте, автоматів немає. Що на полі бою відбереш, тим і воюєш", – каже він.
Окупант розповів, що чекає на відпустку для того, щоб поїхати додому і не повернутися більше на передову. Йому байдуже, що він за це може потрапити до в'язниці.
"Як би звалити, хоч би відпустили, щоб назад не їхав. Ну дадуть мені умовний строк... У мене немає приводів, хай ідуть нах*й. Всю правду розповім, як тут воюють, бл*ть! Патронів тут ніх*я нема! Військові, бл*ть", – розповів він. Водночас його дружина сказала, що зараз у Росії проблеми з мобілізацією, бо ті, хто отримують повістки, навіть не приходять до військкоматів. Багато хто просто "малює" медичні довідки.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...