"Пакт Байдена-Путіна" як відлуння 1937 року: Ексрадник Путіна Ілларіонов назвав завдання Зеленського в Вашингтоні

⁠Президенти Росії і США Володимир Путін і Джо Байден під час недавніх переговорів в Женеві фактично уклали «пакт» проти України, адже з деяких питань їх погляди повністю збігаються. Про це в ефірі програми «Велика п'ятниця» на телеканалі «Україна 24» розповів екс-радник Путіна Андрій Ілларіонов, зазначають Патріоти України.

«Співпраця адміністрації США і адміністрації Кремля посилюється і розвивається з багатьох напрямків. Цей напрямок стратегічної стабільності, кібербезпеки, це можливе надання військових баз у Середній Азії для використання американських військ щодо Афганістану», — констатував він.

І в зв'язку з цим президенту Зеленському, який збирається до Вашингтона з візитом 30 серпня, буде важливо похитнути «пакт», який Байден уклав з Путіним, адже подібні пакти завжди укладають проти слабкого.

«Найважливіше завдання української дипломатії — не допустити реалізації цього пакту таким чином, як був реалізований інший пакт, укладений 23 серпня 1939 року в Москві (пакт Молотова-Ріббентропа). Такого роду пакти укладаються проти слабкого», — вказав екс-радник Путіна.

Крім того, Ілларіонов звернув увагу, що в своїй скандальній статті «Про історичну єдність росіян і українців» Путін практично скопіював стиль радянського міністра закордонних справ В'ячеслава Молотова, який заперечував право Польщі на власний суверенітет точно так само, як Путін заперечує таке право України.

Нагадаємо, вже після зустрічі з Путіним Байден пояснив американським розвідникам, чому російський лідер небезпечний.

Ворог посилює ескалацію: Російські окупанти на Донбасі скинули гранати на позиції ЗСУ

субота, 25 вересень 2021, 12:31

Патріоти України пропонують ознайомитись з ранковим зведенням щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 25 вересня 2021 року. Упродовж минулої доби, 24 вересня, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишал...

У Верховній Раді поставили на голосування пропозицію висунути Зеленського на “Оскар” за “постановку” замаху на Шефіра, "слуги" розлючено тисли кноку "проти" (відео)

субота, 25 вересень 2021, 12:21

Верховна Рада не підтримала запит позафракційного народного депутата Гео Лероса до президента України Володимира Зеленського, у якому нардеп пропонував звернутися до Американської кіноакадемії стосовно вручення президентові премії “Оскар” за “замах, як...