Палають 15 сіл, одне вже повністю згоріло: У Росії вирують потужні лісові пожежі (фото)

У Красноярському краї РФ бушують великі лісові пожежі, одне село згоріло повністю. Палають 15 сіл. Про це йдеться на сайті крайового управління МНС, передають Патріоти України.

Пожежі дуже поширилися через сильний вітер. Він перешкоджає гасінню. У різних районах вогнем охоплені житлові будинки, дитячі садки, фельдшерські пункти, пилорами, садові кооперативи. Наймасовіші пожежі - в Уярському районі, де горять 50 будівель.

У Шариповському районі в селі Нікольськ двоє людей загинули. В селі Талажанка Казачинського району - троє загиблих, з них двоє дітей.

У Боготольському районі Красноярського краю повністю згоріло село Павлівка. За переписом 2010 року в ньому жили майже 100 осіб.

У низці районів краю причиною пожеж у населених пунктах стали короткі замикання через перехльостування електропроводів та падіння ЛЕП від сильного вітру. 17 людей постраждали, 11 із них госпіталізували.

"У нас люди звикли до халяви": На росТБ заявили, що Росії для перемоги потрібна "трудова мобілізація" (відео)

п’ятниця, 2 червень 2023, 11:25

На російському телебаченні виявили причину програшу країни-терориста Росії на фронті. Депутат російської Держдуми заявив, що Росії для перемоги потрібна "трудова мобілізація". Він також визнав, що росіяни люблять "халяву". Відповідне відео з'явилося у...

Наступ триває: Легіонери "Свободи Росії" показали фрагмент бою біля Шебекіно в РФ (відео)

п’ятниця, 2 червень 2023, 10:58

Легіонери "Свобода Росії" показали відео бою на території РФ. Відповідне відео бійці оприлюднили у Telegram, передають Патріоти України. "Фрагмент бою легіонерів із села Нова Таволжанка. Триває бій. Продовжуємо тримати вас у курсі. Росія буде вільною! ...