Палата №6: Жириновський заявив, що в РФ тільки він - справжній росіянин (відео)

При цьому одіозний політик претендує на те, що в нього є спільні корені із... Ейнштейном та Гітлером.

Російський пропагандист Володимир Соловйов на своєму телеграм-каналі виставив коротке відео, на якому записана частина чергової скандальної тиради головного "ліберал-демократа" країни Володимира Жириновського, передають Патріоти України.

Останній обзиває всіх "нащадками кочівників і пастухів", заявляючи про те, що тільки він є справжнім росіянином. Відповідаючи на питання Соловйова, Жириновський згадав свої ДНК-тексти, назвавши при цьому серед своїх предків далеко не росіян. "Я - справжній росіянин. У мене гени Наполеона, Гітлера, Ейнштейна. А ви - нащадки кочівників і пастухів!" - висловився голова ЛДПР. Варто зазначити, що нещодавно Жириновський відзначився більш кричущою скандальною витівкою: почав роздавати в Москві гроші, називаючи людей "кріпаками" і "холопами".

До слова, раніше Жириновський називав кочівниками вірмен, а потім американців. І якщо відео Соловйова поки є лише на його ТГ-каналі, то ролик, де Вольфович обзиває кочівниками громадян США, легко можна знайти на відеохостингу You-tube.

Пів тонни спирту та бензину на 9 млн грн: Верховну Раду готують до початку роботи після канікул

вівторок, 3 серпень 2021, 7:30

Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до повернення народних обранців в стіни парламенту. Поки народні обранці набираються сил у відпустці, Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до їхнього повернення в стіни ...

У США пророкують людству неконтрольовану ядерну війну

вівторок, 3 серпень 2021, 6:50

Зростаюча сьогодні ядерна гонка озброєнь між великими державами здатна перерости в ще більш масштабне суперництво. На сьогоднішній день немає настільки масштабної гонки озброєнь, яка була за часів холодної війни, проте новий виток ядерного суперництва...