
У Новій Каховці (Херсонська область) вдень у четвер, 4 серпня, було чутно вибух. Це українське місто тимчасово окуповане російськими солдатами з 24 лютого 2022 року, передають Патріоти України.
Попередньо, неподалік населеного пункту було "демілітаризовано" ворожий склад боєкомплектів, які окупанти планували використовувати проти ЗСУ. Про це повідомили українські Telegram-канали.Місцеві жителі зняли на камеру наслідки чергової "бавовни". Як видно на фото й відео, над місцем, де окупанти "невдало покурили", піднявся стовп чорного диму.

Точних втрат противника після цього вибуху поки що не повідомляють. Додамо, що Нова Каховка опинилася під окупацією від самого початку повномасштабного російського вторгнення. Війська РФ використовують місто як тилову базу й логістичний центр.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...