Памела Андерсон розповіла про зустріч із Путіним у Кремлі

Колишня зірка журналу Playboy та серіалу "Рятувальники Малібу" Памела Андерсон дала відверте інтерв'ю виданню Variety та знялася у фотосесії. Говорили про її книжку "З любов'ю, Памела", а також про зустріч Пем із російським президентом Путіним, передають Патріоти України.

Памела Андерсон – відома активістка PETA, учасники організації виступають за етичне ставлення до тварин та борються за їхні права. Якось зірка приїжджала до Росії і зустрічалася в Кремлі з деякими високопоставленими людьми, щоб просувати свою ініціативу про заборону ввезення продукції з тюленів. Про цей візит Пем і згадала в інтерв'ю:

"Я була в Кремлі, сиділа з усіма ними за одним столом. Я шаруділа своїми паперами з моїми фотографіями дельфінів і білуг, які отримали переохолодження, і благала через цих людей, які справді робили щось у реальному часі", - згадує Андерсон. "Путін був у кімнаті лише один раз, але про все чув. Я отримувала повідомлення від інших людей про те, що він був радий, що я була там — він ніби отримував від мене задоволення", - розповіла Памела виданню Variety.

Далі в інтерв'ю Андерсон замовкає. Адже чудово розуміє, що обговорення всього, що пов'язане з Росією – табу. І коротко додає: "Я не знаю, що зараз сказати правильно, — каже вона, — тому що це жахливо". І вона швидко додає, що голосувала за Байдена 2020 року. Її політика проста: "Просто продовжуйте підтримувати людей".

(гортайте фото праворуч)

"Ще нічого не починали, а танк вже нікуди не поїде": У мережі одним відео показали, що чекає на загарбників в Україні

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:28

Захисники України продовжують очищати рідну землю від навали військ РФ, нерідко присікаючи їхні спроби просунутися вперед ще на етапі ідеї. Так було знищено черговий танк окупантів і поранено його екіпаж, передають Патріоти України. "Демілітаризація" в...

Українці можуть отримати від міжнародних організацій до 7 тис. грн допомоги: Хто претендує та як оформити

п’ятниця, 24 березень 2023, 10:56

Українські внутрішньо переміщені особи (ВПО) можуть отримати допомогу від кількох міжнародних організацій. Наприклад, французька гуманітарна організація ACTED виплачує переселенцям по 6600 грн. Про те, від яких організацій можуть отримати кошти українс...