Памела Андерсон розповіла про зустріч із Путіним у Кремлі

Колишня зірка журналу Playboy та серіалу "Рятувальники Малібу" Памела Андерсон дала відверте інтерв'ю виданню Variety та знялася у фотосесії. Говорили про її книжку "З любов'ю, Памела", а також про зустріч Пем із російським президентом Путіним, передають Патріоти України.

Памела Андерсон – відома активістка PETA, учасники організації виступають за етичне ставлення до тварин та борються за їхні права. Якось зірка приїжджала до Росії і зустрічалася в Кремлі з деякими високопоставленими людьми, щоб просувати свою ініціативу про заборону ввезення продукції з тюленів. Про цей візит Пем і згадала в інтерв'ю:

"Я була в Кремлі, сиділа з усіма ними за одним столом. Я шаруділа своїми паперами з моїми фотографіями дельфінів і білуг, які отримали переохолодження, і благала через цих людей, які справді робили щось у реальному часі", - згадує Андерсон. "Путін був у кімнаті лише один раз, але про все чув. Я отримувала повідомлення від інших людей про те, що він був радий, що я була там — він ніби отримував від мене задоволення", - розповіла Памела виданню Variety.

Далі в інтерв'ю Андерсон замовкає. Адже чудово розуміє, що обговорення всього, що пов'язане з Росією – табу. І коротко додає: "Я не знаю, що зараз сказати правильно, — каже вона, — тому що це жахливо". І вона швидко додає, що голосувала за Байдена 2020 року. Її політика проста: "Просто продовжуйте підтримувати людей".

(гортайте фото праворуч)

Кремль навчився обходити санкції щодо експорту нафти: Financial Times розкрив деталі

вівторок, 26 вересень 2023, 9:14

Кремлю вдалося обійти санкції G7, які обмежили максимальну вартість нафти із РФ. Близько двох третин усієї нафти продає без західної страховки, тоді як вартість чорного золота зростає до 100 доларів за барель. Про це повідомляє видання Financial Times,...

Визволення близько: В Криму активізувався партизанський рух. Віталій Кім розкрив деякі подробиці

вівторок, 26 вересень 2023, 9:05

Кримчани стали частіше контактувати зі Збройними силами України аби передати корисну інформацію. Важливо, що помітну роль у цій діяльності бере молодь, котра підросла за десятиріччя російської окупації. На території тимчасово окупованого Росією Криму з...