"Пам’ятаєте, скільки каміння було кинуто у мене": Порошенко закликав Зеленського скористатись його гірким досвідом і терміново скликати РНБО

П’ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко закликав чинного главу держави Володимира Зеленського продовжити заходи із заборони на території країни російських соціальних мереж та каналів, зазначають Патріоти України.

Для цього він попросив негайно зібрати засідання Ради національної оборони й безпеки. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook, підкресливши, що ще п’ять років тому ініціював відповідну заборону.

"Пам’ятаєте, скільки каміння було кинуто у мене, коли я виніс на розгляд РНБО питання щодо заборони російських соціальних мереж "ВКонтакте" і "Однокласники"? Скільки тоді казали, що це є порушення свободи слова, що це в жодному разі не можна робити? Аж допоки не були знайдені дані підписників "ВКонтакте" та "Однокласники" у ФСБ", – наголосив Порошенко.

Крім цього, він зазначив, що критика на його адресу тоді сипалася й через заборону трансляції на території України програм таких каналів, як "Россия 24", Russia Today, ОРТ. Політик нагадав, що владі вдалося це зробити завдяки створенню відповідної законодавчої бази.

Нині ж лідер "ЄС" звернувся до президента Зеленського з пропозицією створити умови для, зокрема, російськомовних громадян Європи та Сполучених Штатів, щоб мати пан'європейський, панамериканський російськомовний канал, який забезпечить можливість чути альтернативну точку зору.

"Бо коли люди сидять на голці Russia Today або "Россия 24" – дуже легко дурити й підтримувати п’яту колону всередині держави. Зусилля, які нам треба спрямовувати на інформаційну протидію гібридній агресії, аж ніяк не менш важливі, ніж ті зусилля й кошти, що ми виділяємо на оборону держави", – підсумував Порошенко.

Все залежить від одного фактора: У МОЗ остаточно назвали умови та дати введення повного локдауну в Україні

середа, 2 грудень 2020, 8:23

В Україні дата введення повного локдауну буде залежати від рівня захворюваності на коронавірус, у Міністерстві охорони здоров'я розглядають два варіанти, які будуть рекомендувати до розгляду урядом. Про це повідомляють "Подробиці" з посиланням на джере...

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...