Памперси та синтезатор для Зеленського: Гончаренко і Лерос позмагалися у дотепності в Раді

На сьогоднішньому засіданні Верховної Ради віце-спікеру парламенту Олені Кондратюк довелося зачитувати депутатські запити від Гео Лероса та Олексія Гончаренка, які вирішили "підколоти" президента України, передають Патріоти України.

Так, колишній член партії "Слуга народу" виступив з ініціативою "видати Зеленському памперси на випадок нової акції протесту". Голосування провалилося - пропозицію підтримало 10 депутатів.

Також Лерос запропонував "переселити Володимира Зеленського в Екс-резиденцію Януковича "Межигір'я", до більш гідних умов проживання могутнього лідера, в тому числі, до золотого унітазу".

Не менш дивною пропозицією відзначився і нардеп від" ЄС "Олексій Гончаренко, який озвучив ідею "про надання згоди прийняти в дар синтезатор для підтримки сценічних навичок і підготовки другого випуску широко відомого глядачам шоу" брати Цицько - Гра без штанів", через падіння рівня довіри громадян України". Цю ініціативу підтримали вісім осіб.

"Подоїть" ще підприємців? Гетманцев заявив, що влада Зеленського обійдеться без кредиту МВФ

понеділок, 17 січень 2022, 23:56

Україна за відсутності додаткових потрясінь може пройти друге півріччя 2022 року без термінового укладання нової програми з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Так вважає голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Да...

З архіву ПУ. Попереджати треба! У Києві помітили "прапори" "ДНР" і людей з автоматами. Поліція дала роз'яснення (фотофакти)

понеділок, 17 січень 2022, 23:30

Чимало людей в мережі вказують на легковажність організаторів. Попереджати треба. В столиці проживають тисячі ветеранів війни на Сході. У багатьох є зброя і "планки опущені" на "сепарню". У п'ятницю, 15 січня 2021 року, в Києві на вулиці Валерія Лобано...