
Коронавірус продовжує стрімко поширюватися по Україні. За минулу добу в країні зафіксовано 2 462 нових хворих. Сьогодні стало відомо і про зараження високопосадовців, зазначають Патріоти України.
Так про інфікуванні COVID-19 повідомив і голова Житомирської облради Володимир Ширма. Він уточнив, що отримав позитивний результат тесту на коронавірус. Зараз знаходиться на лікарняному.
«До цього я був у відпустці, тому не контактував з працівниками обласної ради і обласної державної адміністрації. Бережіть себе, дотримуйтесь протиепідемічні заходи. Це не жарти. На жаль, це реалії нашого нинішнього життя. Будьте здорові !!! », - написав Ширма в Facebook.

"Щойно отримав результати дослідження на COVID-19. Нажаль він виявився позитивним. Висока температура, біль у горлі та інші типові симптоми хвороби стали приводом для звернення до лікаря", - повідомив "губернатор" у Facebook.
Нагадаємо, сьогодні стало також відомо про госпіталізацію з двостороннім запаленням легенів мера Харкова Геннадія Кернеса, у якого також діагностували коронавірус.
Раніше про госпіталізацію повідомив голова Львівської облради Олександр Ганущин, у якого ПЛР-тест на COVID-19 виявився позитивним.
У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...
Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...