
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посиланням на The Telegraph.
Так, за даними видання, установку зенітного ракетно-гарматного комплексу Панцир розмістили на спеціальній вежі за кількасот метрів від підприємства, що розташоване лише за 16 кілометрів від Кремля. Військові аналітики наголошують, що цей крок свідчить про серйозне занепокоєння вищого керівництва РФ уразливістю столичної інфраструктури, оскільки навіть три кільця ППО навколо міста не здатні зупинити українські авіаудари.
Зафіксовано, що кабіна новоприбулого Панциря обладнана захисною металевою сіткою, яка зазвичай використовується виключно в зоні бойових дій для протидії ударним дронам ближнього радіуса дії. Крім того, наявні супутникові та фотознімки демонструють незаповненість пускових контейнерів комплексу, що вказує на ймовірний дефіцит ракет-перехоплювачів.
Тим часом, аналітики Defense Express, на підставі доступних відеоматеріалів, дійшли висновку, що поблизу Московського НПЗ розгорнули щонайменше три додаткові комплекси Панцир різних модифікацій.
"Всі вони були поспіхом розташовані на найвищих із доступних точок - естокадах з’їзду з МКАДу, менш ніж за кілометр від території Московського НПЗ. Тобто, станом на зараз, прямо впритул до НПЗ розгорнуто одразу щонайменше 4 ЗРГК Панцирь", - йдеться у повідомленні.
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...